bugün

Uydudan minibüsün tekerlerinin basık olduğunu fark etmek.

Abdde yok o uydu onu söyleyelim de bi.
Yalniz çok teknolojikiz mesaji verilmis yazida. E daha 15 sene once evlerinizde firin buzdolabi bile yoktu.
christopher nolan da yok lan böyle hayal gücü. valla helal olsun.
eğer doğruysa ohal in uzatılması gerektiğini gösteren bir iddia. kaynak sabah olduğu doğru büyük ihtimal.
Kaynak sabah gazetesinin dötü.
yandaş medyanın suyu çıktıkça basının giderek bitmekte olduğunu bir kez daha kanıtlayan bir yazının konusu.

(not : "Suikasti 12 ülke birlikte hazırlamış."tan sonrasını okumadım.)
Adam keskin nişancı tufeğine sniper demiş ya la. Ama helal olsun bi ara metal fırtına romanını okuyorum hissine kapılmadım değil hani. Herifin hayal gücü çok fena yalnız tutku,gerilim, komplo hepsi bir arada.
bu amk dış mihrakları, üst akılları, ilüminatisi.. isimleri her ne ise işte dünya tarihindeki gelmiş geçmiş en aptal örgüttür. her seçimden birkaç gün önce suikast yapmaya çalışıp bir türlü beceremiyorlar. mutlaka doğa üstü bir şekilde engelleniyor veya mit falan engelliyor. hani ülkede darbe girişimi varken, ülkenin başkentinde ışid, pkk bombalar patlattıktan saatler sonra olaydan haberi olan mit.
2. Dünya Savaşı'nda Nazi subaylarida yakalanacaklarini anladıkları an bazen yuzuklerinde bazende dişlerinin arasındaki siyanür kapsülünü içerek intihar ederlerdi.
görsel
(bkz: yok artık lebron james)

benim aklımın almadığı bu tür yazılara nasıl izin veriyorlar, yani iddia değil, hani kanıtlar deliler. göktürk uydusu, siyanürler, keskin nişancı, falan vay vay vay...
Bu söylediklerine kendileride inanıp; yakında film yapar çekerler, filmi yapması için tuttukları adamlarda geçen seferki gibi fetöcü çıkar. Asıl film o olur...

(bkz: Mitomani)
Baş belası, 35 yila yakındır anamin babamın hayatının içine eden dedem ve babannem yıllardır ay hastayiz ay ölüyor uz deyip duruyorlar. Ben 30 yasima bastım hala olecekler sozluk.
Tanim: babannemin iddasi !
Haber sabah gazetesi. Sieee
Taşak nedir? Nasıl geçilir? isimli çalışma olmuş.
tankları, uçakları, tabur tabur askeri farkedememiş ve darbeyi teşebbüs aşamasında durduramamış tayyipçi kafası hakkında ipuçları verir. şu yüzük olayı bir osmanlı klasiği ki, bildiğim kadarıyla pek bir kanıt yoktur herhangi bir osmanlının yüzüğünden zehir içtiğine dair. lastikleri inmiş minibüsü ise bir filmde görmüştür buradaki eşek. başka sözüm yok. okurken iki defa gittim geldim. patetesi suriye'den alıyor güçlü türkiye.
yazan gazeteci abimizin profil fotoğrafına bakınca gözlüğün sapını ağzına almak suretiyle haberi yazdığı anlaşılıyor. Sap ağzındayken gözünü kısıp kısıp yazmış. Dolayısıyla böylesine battal gazi senaryosu tadında bir Türk filmi ortaya çıkmış.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar