bugün

sinan ogan dır.

pek tanımam ama karizması durusu guzel.chp desteklese bile hdp destek vermez yine kazanan erdogan olurdu sanki.
Benim lan. Neden olmasın? Hiç bir siyasi partiyle bir ilişiğim yok. Erdoğanı beğenmeyen bana oy versin. Sıfır siyasi ve yönetim bilgimle bile en azından dürüst biri olduğum için daha iyi yönetirim. Bilmediğim yerde de bilmiyorum derim, bir uzmanına sorarız.
Aklıma gelen tek kişi deniz Baykal dır. Chpliler zaten verir mhp Türk diye verir hdp de solcu diye verir. Tek sorun çok yaşlı olması o da sorun olmaz pek.
(bkz: emre mor un Cumhurbaşkanı adayı olması)
abdüllatif şener ile osman pamukoğlu mhp'de birleşse, osman pamukoğlu parti başkanı olsa falan. tertemiz.
(bkz: kibariye)
Türkiye nin gelişmesi için bu rekabet şarttır. Statikodan, eski kafalılıktan uzak, tüm topluma hidap eden, erdoğan a denk birisi şart. Ki bu rekabetten millette faydalansın.
valla erdoğanın karşısına beni koysan sağlam bir kürekle ben bile kazarım.
(bkz: cem uzan)
sinan oğan olmaz diye düşünüyorum. ben de çok severim o ayrı. temiz bir geçmişe ve düzgün bir siyaset ahlağına sahip. ancak 2019'da erdoğan'a karşı zafer istiyorsak hem chp hem mhp hem de hdp tabanına hitap eden bir aday bulmalıyız. sinan oğan türkçü kimliği ile öne çıkan bir aday. hdp seçmeni asla desteklemeyecektir.

yani önceliğimiz mhp-hdp buluşmasını sağlayabilmek. o da şu coğrafyada maalesef çok zor.
Umit ozdag ve ilker basbug en mantikli iki aday.
Ilker basbug bir adim ondedir. pasa zaten ergenokon ve balyoz sorusturmalarinda magdur oldu, tayyib'in magduriyetine karsi bir nebze olsun ayakta duracaktir.
melih gökçektir.
(bkz: recep tayyip)
(bkz: zeljko obradovic)
Haydar baş.