bugün

üniversitesinin etinden suyundan faydalanıp yurt dışına giden türk kızıdır. lakin konumuz bu değil.

düşünsene bi amına koyim bu kezban gidecek elin almanına ingilizine öpüştükten sonra şunu soracak;

what are we ,now? john?

was sind jetzt wir? hans?

amına koyim adam dumur olur lan. bizim gibi bağışıklığı mı var elin hans ının ibnelik sebebi olur kendini camdan atar şerefsizim.

siz hala neden bizden vize istiyorlar diye düşünüyor musunuz?

tehlikeyi görmüyor musunuz?
(bkz: forza mature)

(bkz: varsa yoksa mature)

(bkz: serbest çağrışım)
phil'e attığı mesaja cevap alamayınca
''phhh, i think you are busy, have a nice day .s .s'' temalı bir mesaj atabilir.
bizi rezil edecek olan kezbandır.
"erasmus" diye bir yere giden kezban'dır.
ama belki yazar burada "erasmus ile yurtdışına giden kezban" demek istemiştir. dili o kadar etkin (!), mükemmel (!) kullanmaktadır bu aydın yazarımız.
dönüşte kezban olmayacak kezbandır.
of what is it to you stupid diyen kezbandır.
eşşeğin kulağına pompayla su basıpta geri dönecek kızımızdır..
artık genişlemiş kezban olarak anılacaktır..
dönüşte amı kürek gibi olacak kezbandır. tanıyorsanız bi 580 yıl falan yaklaşmayın yanına havası geçmeyecektir.
azıtacaktır. verecektir. facebookta yaşadığı yeri daha bir kaç dönem değiştirmeyecek olandır. bir de acayip eğleniyorum çok çılgınımmm temalı albümler paylaşandır.
gittiği ülkeye iner inmez havaalanının, kalacağı yurdun ya da evin, yaşayağı caddenin, caddedeki türlü saçmalıkların fotoğraflarını anında facebook'a koyacak kezbandır. sonraki adımda ahan da bu da benim gavur arkadaşım benim var sizin yok nihhahaha kahkahalarıyla onun da fotoğrafını koyacaktır.
'' yha çk gzdm yha ama brayı da özlmşm grçktn yha hpsi slk gbydi ztn ama çk gzl yrlr de vrdı üff nyse skldm '' diyecek kezbandır.
Cluba gittiginde ona yazan sarhos erkeklerle gotu kalkan kizdir.bilmiyordur ki vajinasi guzeldir sadece.
''O bile gitti lan.'' diyebileceğiniz kızdır.
avrupalı oğlanları ağına düşürüp iki haftada maçoya çevirecek olan kezbandır.
kendisini avrupalılara tokmaklatıp dibini dövdürecek olan kezbandır. ne istediniz de vermedik ulan ?
içten yanmalı motor olarak geri dönecek kezbandır.
erasmusa giden normal türk kızından davranışları ile ayrılan kezbandır.

gidersin fotoğraf çektirir, bunları sosyal medyaya yüklersin.

buraya kadar hiçbir sorun yok.

ama biosuna ıt-hu-cz-pl şeklinde gittiği ülkeleri yazanı kezbandır ki senelerce silmeyenini de görmüştür bu gözler.

görsen anne tarafı çek, baba tarafı leh sanırsın.
senede bir kere gidiş geliş yapar budapeşte'ye çünkü.

kızlar yapmayın.
pls.

birde garip bir özgür kızım tripleri. sanırım türkiye'de kafeste yaşıyor. özgürlükten kastı rahat rahat hesapsız burnunu sürtmek.

gittiği ülkede mevsimin de etkisiyle hava buz gibidir.
o kışta bin kişinin göründüğü caddelerde tek mini etek giyeni bu kızımızdır ki yurda dönene kadar hiç çıkarmaz. özgürlüğünün sembolüdür ama üşütmese bari.

eğitim için giden kitleye saygım sonsuz, tek kötü sözüm yok.
bir kezban olarak gider bir selin, bir burçe, bir müge olarak döner.
barış manço'nun dediği gibi
'dünyalar güzeli kezban'dır...