bugün

Erkek yazar istediği her konuda istediği üslupla yazabilir kadın olduğunu belli eden (belli etmek neyse saklama ihtiyacı duymayan )yazar ise taşa tutulur.
çeşitli amaçları olabilecek yazardır. şundan emindir ki mesaj ışığı kesin yanacaktır. sözlük ahalisinin yapısı da malum. dolayısıyla birini tuzağına düşürüp taşak geçme amacında olabilir. bir başka amaç, kendisine gösterilecek ilgi ile bir ego tatmini arayışı olabilir. veya hiç bir amacı yoktur. cinsiyetini yazmıştır sadece, pembe kimlik sahibidir; hepsi o.
sözlüktekileri tek cinsiyetli sanan yazar beyanı hani anne ve babasının onu nasıl dünyaya getirdiğini bilse babasını bıçaklayacak dedikleri cinsten. trollük dahi değil bu. ciddi ciddi bu sözlükte " kadın " olduğunu belli etmenin tuhaf, bir özellikmiş gibi sunulduğunu sanan erkek yazarlar var. senelerdir var bunlar. onlara kızmıyorum. annelerinin tek gidebildiği yer kendi akrabaları ya da çarşı pazardır. mini etekli kızlara orospu gözüyle bakmayı öğretmişlerdir hep. dolayısıyla sözlükte de "kadın " olduğunu belli edersen sen de bir iş arar bu er kişi. çünkü o hep sindirilmiş, aslında hiç yaşamamış olan kadınları görmüştür hayatında.
Özel bir çaba harcamayan yazarlardır.

Neden harcasınlar ki ayrıca, kızların yazdığı entrylerin artıya boğulduğu mu düşünüyor erkek yazarlar? Yok öyle bir şey beyler, o yazarken üstüne sizin kadar düşünmedi emin olun.
erkek olduğunu göğsünü gere gere belli edip, adamlık rolü yapanlar var olduğu sürece,
kimsenin bayan olduğunu saklama gereği yoktur. giriş izni de alalım isterseniz?

not: bayanım, hadi beni recm edin, ifşa oldum.
özelden bir kaç mesaj yazsa da kafa dağıtsak düşüncesinde olan yazardır.
her yer de bir şeylerin gizlenmesi mi gerekiyor ?
insan sahip olduğu cinsiyeti neden saklama gereği duysun, saklama gereği gerekliliğini duyan aptal zihniyet yüzünden saklanarak mı yazalım, çıldırdınız mı siz ?
(bkz: nabarsın siker misin)
(bkz: entrylerinde bayan olduğunu belli eden yazar/#16435855) örnektir.
edit: güzel örnektir diyorum, yanlış anlamayın. olması gerekendir. candır. (bkz: smile was here)
Cinsiyetini saklama gereği duymayan yazardır. Normaldir. Neden saklasın ki cinsiyetini?
kendisine biri yazılsın, ilgi göstersin diye kıvranan yazardır. açtığı veya rağbet ettiği başlıklarda şöyledir, misal x konusu erkeklerin genelde ilgi gösterdiği konu olsun:

başlık: 'x seven kızlar'

entry: x seven kızlardır. ay bu benim. (hay senin beynine büyük çişimi)

ardından kendisine gelen mesajlarda aynen şu şekildedir.

gelen: çok kafasın ya. okuyor musun?

giden: yanıyorum.
''çok akıllı olanları hiç bir şekilde belli ettirmez'' diye cümle kuruyorsa bahsettiğimiz yazarı bulduk demektir.
sozluge kiz bulmak, kizlara yavsamak, vicik vicik ozelden yazismak, tanisip gorusmek icin gelmis yazarlar acisindan buyuk onem arzeden bir mesele.
(bkz: kiz oldugunu belli eden bir nick alan yazar)
ne olmus?
ee edince ne oluyo? burada insanların niyetlerini mi tahmin etmeye çalışıyoruz? sözlük lan burası! dileyen dilediğini yazsın.
devamlı cinsel temalı entryler girerek kendisinin erkek olduğunu belli eden yazarların bayan veya kadın versiyonudur.
keşke erkek olduğunu iddia edenler de gerçek erkek olduklarını belli etseler.
* * *
yaziyorum lan belli etmiyorum direk yaziyorum ben bayan yazarim. Her entry de de belli ettim edicemde,neden bizim yazi yazma fikirlerimizi söyleme özgürlüğümüz yok mu? Hem evde kaldim belki koca ariyorum, çokmu gerdi yani...ne kadar beyinsiz insanlar var...hadi şeytan taşlar gibi eksileyin beni şimdi tüm gerilenler eksileyin.. Bayan yazarim iyiki de bayan yazarim...
entrylerini vajinasıyla yazan yazardır okuyan erkeklerde penislerinden anlarlar okuduklarını.
(#13041070) der ve giderim.
ne yazarsa yazsın "adam" olduğu belli olmayanlardan daha delikanlı olan yazardır.
aklı çükünde boktan insan düşüncesidir. sözlükte bayan olunca ne hissediyorsunuz allah aşkına bir anlatıverin bana özelden a.q.
(#13129419).
entrylerinde erkeğim-kadınım diyen yazar, veya ima tahminleri.

anlamadığım husus. cinsiyet yazı üzerinde etkili midir. hiç sanmıyorum. anlatım dilinde, ifade ediş tarzında belki. ama her yazarın kendine has üslubu vardır. üslubu cinsiyetin kanatları altında irdelemek yazarın üslubuna karşı haksızlıktır diye düşünüyorum. sözlük camisanında arkadaşlık, dostluk vardır. herkes kelimelere, kavramlara, hadiselere kendince can, yorum katıyor. imece faaliyet. tek tek entrylerden sözlük doğuyor. okuyucu, başvurucu yazarın cinsiyetinden öte yazdığı ile ilgileniyor olmalı.
tek cins okullardan, karma okullara dönüşüm yaşarken, entrylerin gizinde cinsiyet araştırması, bizansın son günlerinde meleklerin cinsiyeti ne tartışmasını andırıyor. garipsenecek durum olmalı.
sosyal yaşamımıza sinmiş kalıplardan kurtarıyor insanlar kendini. bilim adamı artık pek kullanılmıyor, bilim insanı. cinsiyet üstü kavram. ne is o.
takma adından belli eden yazardır.
erkekler cinsiyet beli ederken sorun olmuyor kadınlar cınsıyet bellı ederken neden sorun oluyor sorusunu sormam gereken başlık.