hiçbir yiğit 'eksi aldığı ondan sildim.' diyemeyeceği için üretilen bahanelerdir.
bazen gerçekten de antin kuntin bahanelerdir. bunların içersinde bakınızlarda tanım isteme bahanesi de vardır.

başlık: galatasaray sampiyon olur

entry: (bkz: olur)

neden :Entry - başlık uyumsuzluğu. entry başlığı tanımlamalıdır.

sen karater sınırmalasını kaldırdın da biz mi bakınızlarda tanım vermedik yeğenim?
'yazılan entrynin sözlük içindeki durumla alakalı olması'
ilginç bir sebep.
neymiş efendim ilk entry tanım şeklinde olmalıymış.tanım olmazsa cezası mı var kardeşim.kaptır gelsin işte kasma.
bayan olamaman yeterli .

chat forum tarzı falan felan varya hiçbirisi işlemiyo onlara yardırabildikelri kadar.
tamamen karmasal bir durumdur.
--spoiler--
pink floyd un müslüman olması

-umarız o duyulanlar yalandır ve de pink floyd grubu müslüman olmaz denilen yer.
(19.03.2013 15:04)

Entry - başlık uyumsuzluğu. entry başlığı tanımlamalıdır.

--spoiler--
entry silme bahaneleridir. entry silmeme bahaneleri merak konusu olan entryler de çoktur. entry başlığı tanımlamalıdır derler tanım içermeyen bir çok entryi silmezler. enteresan.
--spoiler--
militarist antikaw

aynı bok falan olmayan yer.
(17.12.2012 13:45)

bu entry iki defa girilmiş veya bu entrynin aynısı bu başlıkta mevcut.

--spoiler--
-ulan zaten engellediğiniz başlıkta niye hata arayıp siliyorsunuz oğlum
-madem silmeyin kalsın
Sadece yazarı ilgilendirecek kadar subjektif entryler silinir.

Yahu ben demişim ki "yakında müslümanlar için domuz eti üretip satacağım." Adam yukarıdaki sebepten dolayı silmiş. Ulan ben bunu kendime mi üretiyorum!

"Taksimde bomba patlatacağım" yazsam bu yine sadece beni mi ilgilendiriyor olacak!
(bkz: snne be slak)
Bahaneye gerek duymayanların okumayacagi başlık. Otomatik cevabı yeterli görüyorlar.
"bu entry başlığın sözlük içindeki durumu ile ilgili"
başlığın sözlük içindeki durumu ?
wtf ? wtf ? lan okuyorun okuyorum anlamıyorum ?
ya ben gerizekalıyım ya moderatörler über zeka ?
hayır penisini gece boyu paylaşan adamı sırf hit olsun diye silmeyen insanların Uber zekalığından da şüphe ederim.
ya da milletin mesajlaşmalarını ifşalayan insanların überliği de ne bileyim sonuçta üstünden seneler geçmedi olayın.