bugün

(bkz: swh)
sadece iki kere yaptığım,"aman burada sarı sarı sevimli smileler çıkmıyor" dediğim ve yapmaktan vazgeçtiğim yazma eylemi
iyi espri yaptığını düşünüp şımaran insan hareketi :)
(bkz: sozluk un foruma donusmesi)
aklınca komik olduğunu ispatlamaya çalışan yazarın entry sidir. ama gerekten komik olan entryler yapılan araştırmalara göre sonuna smiley koyulmayanlarmış. güzel kardeşim. sen yaz entry ni. komikse biz güleriz. sana ne oluyor da bizim yerimize gülüyorsun ki?
hatununu tuvalete goturen erkek/#1702064
bu başlığın altına istediğimiz kadar koyabileceğimiz durum (: (: (:
(bkz: gb)
smile'ı doğrudan kullanmak formata aykırıyken, dolaylı yoldan kullanmak aykırı değildir. tıpkı hukuktaki bazı açıklar gibi yani..

misal; ''smile kullanmak yanlıştır panpa =)'' cümlesindeki smile formata aykırıyken; ''smile kullanamıyorum. '=/' '' cümlesindeki smile aykırı değildir. (parantez içinde, ya da spoiler ile ver gitsin. daya gitsin. entry içeriği formata aykırı değilse, bir smile yüzünden kimse bir şey diyemez. raad ol. onu gammazlayan gammaz da götlektir. net.)

peki bu saçma değil midir? evet, sonuna kadar saçmadır. saçmalığın daniskasıdır. ama öte yandan, bu bir gerçektir de.

bana kalsa smile serbest olmalıdır. hayır nedir yani? entry sonuna swh yazmakla =) koymak arasındaki fark nedir? bence lüzumsuzluktan başka bir şey değil.

aslolan formatın özüdür. herhangi bir entry, sözlüğü hukuksal anlamda gerçekten zora sokmuyorsa, bir şahsa, bir kuruma bariz/doğrudan hakaret içermiyorsa silinmemelidir. memelidir dedim benim kafa gitti yine. bitiriyorum burda. emerim.
smile in yanına adsl konmadıkça zihni rahatsız edecektir.
Bak ben smile koymadım.
Hatta smiley de yok!
smile koyanları koruyalım onlara sahip çıkalım.
d nin büyük yazılmasına rağmen '':d'' şeklinde çıkmasıyla oluşan sevimsiz görüntü. dilli ifadenin ters dönmüşü gibi.