bugün

yazının devamının okunmasına etkisi büyük olduğundan önemli cümlelerdir ancak bokunu çıkaran arkadaşlarımız da yok değil. Örneklerle pekiştirelim:

giriş 1: açılın lan amına koduklarım!

bu girişten sonra o kadar gerçekçi, şok edici veya o kadar komik olmalısın ki anlatamam. yoksa bu iddialı girişi adamın götüne sokar yazar milleti. oradan bi açılırlar tek başına piç gibi kalırsın o başlıkta. mına kodumun at kafası seni. ama milleti etkilemeyi başarabilirsen senden kralı olmaz. eşek sikildiği yere gider hesabı bırakmayız peşini.

giriş 2: insanlar doğar, büyür eeh sikicem tanımını da cümlesini de.

bu isyankar ve sabırsız girişlere sahip arkadaşlar herşeye isyan, herşeye karşı olan arkadaşlardır. tanımı da siker, formatı da siker, moderasyonu da siker, yeterli olanaklar sağlanırsa kendisini bile siker. bu arkadaşlara sakin yaklaşmak gerekir. Çünkü sikilebilir şeyler listesinde nick altınız da vardır muhakkak. ne gerek var itle uğursuzla uğraşmaya. ulusun efenim.

giriş 3: öyle uzun ve hüzünlü bir geceydi ki..

olm kızlar piç erkeklerden hoşlanıyorlar artık. kim siker senin geceni, hüznünü?

giriş 4: şu ana kadar kendime bile itiraf edemediğim..

sen allahından bul yalancı, pis, köpek.

giriş 5: sevişmek ya da sevişmemek, işte tüm mesele buydu.

senin sevişme diye bir meselen olsaydı bile, sikimizde olmazdı inan. ama gene de dürüstlüğünden ötürü kutlarım seni çocuk. gözleri ala çocuk. bir gün sevişeceğini biliyorum. güzel günler görecek, motorları maviliklere süreceksin. yavaş kullan.

bi de entry'yi bitirme cümlesi var. o siktiminin cümlesini ben de henüz kuramadığım için önce bi öğrenmem lazım. sonra yazarım. selametle. canlarım benim ya..
anketini sikeyim.

açık ve nettir. ankete söver.