bir müzik aleti çalan yazarlardır. aynı zamanda elektro gitarla aralarında bulunduğum yazarlardır.

edit:izmirde olanlar varsa gelin bir grup kuralım çevremdekiler tam bir sanat özürlü.
melodika giriyorsa içinde bulunduğum yazarlardır. kardelen ayşe olsun, mehter marşının birazı olsun, lagvarbeyler remix 2014 şarkıları olsun, çalarım.
bir elektro gitar çalan yazar daha geliyor.
bağlama diyerek katılageldiğim güruhtur.
(bkz: electric guitar)
(bkz: bass guitar)
(bkz: bağlama)
orta sondan beri bass gitar çalıyorum, ilk olarak cort action ardından cort gb35. yaklaşık 7 - 7.5 sene olmuş.. sorusu olan yazarları içtenlikle cevaplarım.
"bir akdeniz akşamları yapar mıyız beyleaar?" diyesini getiren yazarlardır.
müzikli başlıkları yukarda tutmak adına entry giriyorum gitar çalıyorum ben de bilgi alışverişi olabilir.
Gitar çalabilen yazarlarda bu gruba dahildir. Ben evet o benim.
Kemanda bir enstrümandır. Böylelikle bende enstrüman çalan bir yazarımdır. Teşekkürler.
gitar ve cura çalarak içinde bulunduğum topluluk. bir ara blok fülütte de iyiydim ama çok geride kaldı o zamanlar *
Blok flüt konusunda iddialıyımdır. Gerçi yıllardır ağzıma almadım ama unutmamışımdır herhalde. ne diyorum ben ya
Müzik yeteneği olan yazarlarıdır tamam mı?
klarnete hevesliyim şu sıralar, en yakın zamanda öğreneceğim.
Blok Flüt. 1. Sınıftan beri. ✌
Kardeşim keman ben melodika ve barış manço unutamadım. Bir birleşince müzikler duygusal anlar bile yaşanabilir o kadar yani.
Elektro gitaaarrrr...

Yeni aldım. Henüz kurcalıyorum.

Ama inşallah azim edip çalmaya başlayacağım.
gece gece komşudan dayak yedireteceksiniz lan bana.

0:00 0:22
başlık benden bahsediyo: flüt.
Eskiden elektrogitar ve bateri çalardım. Evet.
Bırakalı oldu baya ama gitar tıngırdatmışlığımız var.
gitarım var ama hevesim kaçtı. telleri paslandı.
vajina dudaklarını dudaklarımın arasına alıp öyle güzel mızıka sesi çıkarıyorum ki anlatamam bu sayılıyorsa bende çalıyorum.

aynen coni.

görsel
(bkz: bas gitar telini koparan insan)
keman çalıyorum. Annem sağolsun her çocuğuna bir alet çalmayı öğretmiş.