bugün

henüz bu sabah youtube'a attığım bir piano cover'ı vardı.şudur;

https://www.youtube.com/w...C2OQ&feature=youtu.be

lestat's sonata olarak bilinen joseph hyden eseridir.
buyrun bakalım.

bir müzik grubu kurma niyetindeyim.başlığa yazan olursa döneceğim.istanbul içi aranmaktadır.

alternatif rock yapacağız lakin cover değil.kendi besteleri olmasını istiyorum bu grubun.
teşekkürler şimdiden.

edit:ayrıca elektro da çalıyorum lakin sözlükte çoğunluğun gitar ağırlıklı olmasından dolayı pianoda olacağım.
aramızda piyanist olduğunu gösteren başlıktır.güzel performans bro.

fender gitarımla dahil olduğum listedir.
alternatif çalmam ama metal diyorsan geleyim.
(bkz: bateri)

ama eskilerde kaldı artık, simdi sadece evde anı olarak sakladığım high tom ile low tom'da can sıkıldıkça yapılan geçişler kaldı...
Arada anime opening ve endinglerin piano coverları yaparak dahil olduğum liste.
orta okulda flüt çalardım. memoli falan.
elektro gitarımla katıldığım yazarlardır.

not: dilimle bare basmadım hiç.
sanırım büyük çoğunluğunun gitarist olduğu yazarlardır. klasik/akustik çalıyorum ben. hakkıyla sıfırdan elektro öğrenmek isterdim. kaliteli bir hoca arıyorum. bir zamanlar da harmonicayla uğraşmıştım.
Gitar ve türevleri ile içinde bulunduğum toplUluktur. Sanatı sanatçıyı severim.
müzik enstrümanı çalabilen yazarlardır.

(bkz: alto saksafon)
okulunda okumuş cazcı gitaristlerin de dahil olduğu yazarlardır.
Bass gitarımı ve kemanımı alıp geliyorum diyeceğim başlık.
Gitar türevleriyle katılacağım başlık. Piyano, davul ve saksafon çalmayı da çok istiyorum.
flüt bile çalamıyom flütü geç ıslık bile çalamıyom ıslık çalarken sadece rüzgarı çıkıyor amk.
Klavye kullanıyorum fakat hakim değilim. Sadece beat yaparken kolaylık sağlıyor.
ortaokuldayken babamın flüt alacak parası yoktu bende arkadaşımın flütünü gizlice çalmıştım.
fender gitarımla benimde dahil olduğum durum. hertürlü duman, şebnem ferah haluk levent sololarını rahatlıkla atabilirim.
Les paul kasa elektro gitarım ile dahil olduğum grup.
fülüt çalabiliyorum.
flüt çalardım 12 yıl önce. şimdi çalabilir miyim emin değilim.
Keman ile dahil olayım.
yastık ile dahil olayım. ''ne yastığı ulan'' dediğini duyar gibiyim. bildiğin yastık işte. davulum yoktu hevesli zamanlarımda evde yastıklara vururdum deli gibi. yıllar geçti heves aslında yine aynı ama gençlik ateşi söndü. nerede şimdi o kill em all zamanları. tamam sakinim. iyi yastık çalarım ben.
ciddi olarak müzik grubu düşünenler özelden renklendirsin.
sözlük içinden toplamak istiyorum.
gitara yazın beni de.
yan flütümle dahil olduğum gruptur.
yok mu lan keman çalan bir tane kadın yazar şöyle kulu kölesi olacağım?

tanım: ben değilim.