bugün

Yedirtmeyiz.

Neymiş efendim, tecavüz olmuş bu vakıf derhal kapatılmalıymış.

Bu ülkenin gençliğini haşhaşilerin, Laikçilerin eline mi bırakalım?

Kendi nefretinde boğul.

Bir neslin daha iyi, daha temiz yetişmesi için verilmesi gereken destek.
ensar vakfı için sen de göt ver kampanyası bu.

adamlar tuttuğuna saplıyor halen daha savunan var.

bunlar çok yanlıştır. kapatılması gerekir, hizmetlerinden çok tecavüzle anılan bir kurumun kime katkısı olabilir?

erotik hikaye yazıp geçimini sağlayan insanların hayatına saygısı olsun bari, seksi de kirletti bunlar.
tecavüz edilmek isteyenlerin beyanı. tecavüz kaçınılmazsa zevk almaya bak.
(bkz: sikerler kamil hepinizi sikerler)
katıldığım tezdir.

tabi öyle ossuruktan teyyare, sözlük köşesi destekçiliğini kastetmiyorum.

ensar vakfına en güzel ve de manalı destek, çocuklarınızı bunlara teslim ederek olur a yobazlar! çocuklara yazık ama nasıl olsa onları kendiniz mahvedeceğiniz, kendinize benzeteceğiniz için bari verin de erbabı baksın icabına...
Ay bu tersine trollerden de kusacağız.

Salak.
işte görüyorsunuz atatürk düşmanı yobaz yazarın temsil ettiği görüşün düşüncesi.

tecavüzcü leri savunuyor soysuzlar. diyorum ya bunlar Türk değil. bunlar Arap. soysuz bunlar.
sözde destek olup ne çocuklarinı ne de tanıdıklarını gönderecekleri vakıf icin kurulan boş laflar..
şuraya meme at da sözük yazarları kudursun. küfür yemez sevap point kazanırsın.
"sırf tecavüz var diye" mi? ulan denyo bu bu kadar basit mi, bu kadar mı alıştınız buna. gönder madem kızını oğlunu, hayır kapattırmaya uğraşacaklarına hala neyinizle destekliyorsunuz.

burası müslüman ülke diye diye başımıza böyle dincileri getirdiniz meşrulaştırdınız. vicdanınızı seveyim.
sen de tecavüzcüye destek ver, sen de bir solcu kudurt.

bu beyini açalım hadi masaya yatıralım bakalım nasıl bir beyinmiş böyle düşünen...

uzun bir analiz olacak.
.

beyin yok!
Kudurdular dikkat edersen.
Trollük yapmak için bile açtıysan bu başlığı bu memleketten siktir git arap yalaması. 45 çocuk ulan. Düşüncelerini s.kiyim.
Kudurmadılar, gerçek yüzlerini ortaya koydular. Böyle ahlaksız dolu içlerinde.
gereksiz eylem.
illa solcu kızdıracaksanız, mhp ve bağlı teşkilatlarına da yardım edebilirsiniz.
ensar vakfına destek olmak demek çocuklara yapılan tecavüze destek vermek demektir.
aklı olan insanın düşüncesi değildir.