bugün

görsel

Baldizsal kepazelikler...

Swh...
apartmandaki nermin abla 82 yasinda gayet fit bir vucudu vardi.beni sevdigini soyluyordu.kilot giymemisti.
mahallenin bakkali nuri yine vergi borcunu odememisti beni sevdigini soyluyordu kilot giymemisti.

bu ne aq her gun otuzbirci veletlerin yazdigi seks hikayesi gibi.
(img:#2256214)
Türk aile yapısı ciddi anlamda bozuldu. Bu iğrenç asırda yaşamaktan nefret ediyorum!
tam bir ahlaksız beyin yoksunu sorusudur. ablasının kocası ile yatıyor ama hala ablası ile birlikte olduğundan kendisinin aldatılmış olup olmadığını merak ediyor..

eskiden bunları mizansen sanırdım yemin ederim. hani posta gazetesindeki psikologlara bilmem nelere falan yazarlardı. lan derdim gazete tiraj yapsın diye ne hikayeler uyduruyorlar. taa ki bu gündüz kuşağı programları başlayana kadar.. oraya hiç utanmadan sıkılmadan çıkıp tüm ailenin tren yaptığını canlı canlı anlattıklarını görünce dedim ki vay amk bunlar gerçekmiş.. eskiden derlerdi ki büyük şehirler bozuluyor çarpık ilişkiler yaşanıyor zina artıyor. sonradan gördük ki böyle şeyler kırsal dediğimiz yerlerde yaşanıyormuş asıl istanbul ankara izmir falan hikayeymiş.