bugün

unvanini almanin kolay.haketmenin zor oldugu meslek. (bkz: thanks to god) (bkz: respect)
ingilizce ders kitaplarında bol bol geçen meslek: "He is an engineer". Hep he geçiyordu zaten sonra anladık nedenini.
Muhendisin ingilizcesi. Diplomamda yazan.
bana elli dört tane açık oy veren yazar..
nice mutlu senelere dediğim yazar kardeşim...
doğum günün kutlu olsun dediğim güzel kardeşim...
(bkz: vodafone 3g reklamindaki tas erkek)

umarım bu gerçeği açıkladığım için bana kızmaz...
(#4297485)

zaman gazetesi internet sitesi bir haber sitesi niteliginde olup gayet ciddi derecede haber niteligi degeri tasiyan,taraf,sabah,hurriyet,aksam gibi gazetelerin; ahmet altan, yasemin congar, cengiz candar gibi yazarlarin o gunun sansasyonel gundemine isaret eden konularini farkli nazardan islemelerini sitesine tasima hakki vardir.ayni durumu haber7.com,internethaber,f5haber,renkhaber,haberturk gibi sitelerde de gormek mumkun.hee bunu gazetenin matbu nushalarinada tasima serbestieti var.tarafin aktutun belgelerini yayinlama cesareti, sabahin ergenekon davasinda ele gecirdigi belgeleri ertesi gun gazete koselerine tasiyarak yayimlamasi abes bir vakia degildir.e.dumanliya yonelttiginiz sorularla neyi ima etmeye calisiyorsunuz biraz daha acabilirsiniz!

meseleyi ciddiyet,cesaret,samimiyet boyutuna indirgemenin manasi yok,ayrica kanaat onderleri(miz)nin efallerine aykiri bir durumda yoktur siz rahat olun vesselam..tarihi gunlerini yasayan turkiye de bir zihniyetin yikimi ve tasfiyesi soz konusu, bu surecte altan biraderler hic de kucumsenmeyecek islere imza atiyorlar!!!

vatan millet sakarya bu gazetenin hitap ettigi kitleden asla sokup atilamayacak bir unsurdur, kaldi ki boyle bir caba icinde olduklarini tahayyul etmek bile sozkonusu olamaz.
uzun süredir ortalarda olmayan ancak yeni girdiği entarisiyle tekrar aramıza dönen ve sözlük sınırlarında bulunan esaslı yazarlardan biri.
(#3046257) hay senin kalemine sağlık dediğim ve saygı duyduğum yazar.
geç keşfedilmiş dost.

kendisine necip fazıl ustadan,

kalbimi ve aklımı hep sag elime verdim;
görevi olmasaydı sol elimi keserdim.

dizelerini armağan ediyoruz. selam olsun.
uludağsözlük için nice bir değerdir.
(bkz: cok uzuluyorum bu cocuga):(
mehendis. adı üstünde.

ama kafası karışık birazcık.
red alert 2 de barrackstan çıkarılabilen bir birim.
(bkz: he is back)
Çaylaklık nöbetini kendisinden devraldığım yazardır.

Not: Tabi ki sizler bu entryi görmeye başladığınızda ben çaylaklıktan kurtulmuş olacağım ve muhtemelen engineer benim yerime çaylak olarak nöbeti devralacaktır.
levi's markasının ilk kez 1999 yılında piyasaya sürdüğü bir serisinin adıdır. klasik denim pantolon anlayışına farklı dikiş hatlarıyla yeni bir akımın öncüsü olmştur. ama son dönemlerdeki koleksiyonlarında ilk günkü başarılı çizgiler yakalanamamıştır.
eli sıkı adamdır. bir tezhip için kırk saat pazarlık eder. sonra "abi mühim olan seni düşünmemdi der."

çaylakmış...iyi olmuş. sürünsün . *
kardeşimdir, abimdir sever sayarım...
iki haftadır başını çektiğim haftanın gammazları listesine kafadan girmiş yazar. çaylak olmasına sevindim.

(bkz: şaka lan şaka)
geceleri gözükür,bol okur bol yazar.trabzonsporludur ayrıyetten.tanımıyorum fakat seviyorum nedense.*
kardeşimdir. müslüman müslümanın kardeşidir. gavurlara karşı sırt sırta entry girdiğim üstadım. tez tamanda özgürlüğüne kavuşsun.
haftalık cezasını çekmeye mi gitti diye düşündüren yazar.
hem birinci nesil, hem haftanın en iyi gammazı, en çok dikkat çeken 12. entry sahibi hem de çaylak. inanamadık. acil dönüşler...
içerde olduğunu duyduğumda üzüldüğüm, tez vakitte aramızda görmek istediğim yazar kişi.
(bkz: düşünce suçlusu)
(bkz: yatarı nedir)
(bkz: allah kurtarsın)