bugün

eski trabzonsporlu oyuncudur. karadeniz kahvesinde maç izlerken bir amcamın çıkıp beddua ettiği adamdır. *
galatasaray'ın bu sezon yaptığı en faydalı türk transfer olacaktır. fatih terim'in ilk maçlarda sabri den beklediği orta sahada dinamik basan bir oyuncu profiline cuk diye oturacaktır. ayakları da son derece düzgündür.
son iki maçtır gayet başarılı bir performans ortaya koyan topçu. özellik son maçta takım kontra atağa çıkarken, atağın ırzına geçen değil, takımın daha hızlı çıkmasını sağlayarak gol atılmasına bile vesile olan bir görüntü sergilemiştir. 70. dakikadan sonra dilini sallamaya başlamıştır ama ilerleyen haftalarda kondisyon sorununu ortadan kaldırıp, 90 dakika saha kalan bir engin baytar izleme imkanı sunacaktır.
saçlarıda uzayınca sanki figo yu andırır gibi geldi bana, tip olarak tabi.
cok daha iyi olacak futbolcu.
galatasaray'a çok yakışmıştır. trabzonspor'da bu ve bunun gibilerin yeri yoktur.

annenizin liginde iyi maçlar engin. moskova'dan kart atarız sana...*
bana arda turan' ın ilk hallerini hatırlatan futbolcu.
hayatlarında ilk defa şl görenleri rahatsız eden futbolcu.
Bugünkü bursa maçında yaptığı asistle bizlere bir an messi'yi hatırlatmıştır. Helal olsun'u hak etmiştir.
aman durmayın gsliler, engin'e methiye düzmeye devam edin. birkaç hafta sonra takım arkadaşına kafa atar, fatih terim'e küfreder ya da takımını en önemli maçta 10 kişi bırakır, o zaman görürüm sizi.

şenol güneş gibi bir insanın adam edemediğini kimse adam edemez, bunu unutmayın.

unutmadan, annenizin liginde başarılar.
dün yaptığı 1-1 işareti teke tek kapışalım anlamında kullandı heralde anarşist görünümlü hitler fıtratlı jimnastikçi taraftara.geçen sene saha içinde kavga gürültü olduğu zaman bizim vurdumduymaz futbolcularımız kendi arkadaşını korumazdı bile bu sene en azından takımda bu huy var.helal sana engin dün berbat oynadın ama sırf bu davranışından ötürü takdir ettim seni.ama bugün yarın fatih terim'e gider yaparsan fena bozuşuruz.
liseli topçusu tırıvırı ustası quaresma'dan korkacaksa adam değildir.kendi takım arkadaşını korumuş ve, melo ve ayhan gibi o da hakedene göstermesi gerektiği organını göstermiştir.quaresma ile egemenin takımın genci necip'e sahip çıkmaması kimin ayıbıdır bil bakalım trollcüm.
son yıllarda gördüğüm en değişik orta saha oyuncusu.
Son zamanlarda emreden sonra tanıdığım en atarlı insan.dünkü maçtada bunu kanıtlamıştır.
kendisinin sinirli bir futbolcu olduğu herkesçe biliniyor. ancak atalarımızın bir sözünü hatırlatmamak da olmaz: ' ateş olmayan yerden duman çıkmaz. '
pislik, çirkef futbolcu. bunu galatasaray'a gittiği için ya da fenerbahçeli olduğum için söylemiyorum. ilhan cavcav boşuna siktiri çekmemiş.
karaktersiz herif. o değilde hala savunan galatasaraylılar var bu adamı. çoğu galatasarylı da sevmez böyle karektersiz heri ya neyse. her gittiği takımda yeni bir çirkeflik.

yeni emre belözoğlu olacak gibi, sabri reyizden biraz adamlık öğrense bari...
engin baytar önce serseridir sonra futbolcudur.
ırkçı çarşının ağzını kapatması için neyin lazım olduğunu maç sonu onlara göstermiş futbolcudur.
seyirciye pislik hareket elan yapmış bilmem ne. ulan çakmaklar, su şişeleri atarken iyi pislik hareket yapınca mı engin suçlu oluyor. seyirci futbolcuyu kışkırtsın bir şey yok, ama futbolcu seyirciyi kızdırınca vay efendim pislik herif bilmem ne. az bile yaptı engin az ağzınıza sokmadı siz dua edin.
trabzon tribünlerinin de sevgilisiydi:

soldan atar hep depar
ona yapılmaz atar
adamı siker atar
piskopat engin baytar*
(bkz: antipatik futbolcu fabrikası olarak galatasaray)
bu akşam hem gol atmış, hem de oyundan atılmış olan oyuncu. * * *
kavgacı, savaşçıdır. doğru.
not:inanılmaz yetenek falan değildir.
kontrolsüz güç.
daha önce iyi şeyler demiş olabilirim. geri alıyorum.
güncel Önemli Başlıklar