bugün

hayırlı iddaalar arkadaşlar...

devletin, engelli olduğundan dolayı maaş tahsis ettiği babasının, maaş günü geldiğinde; "baba ver maaş cüzdanıyla kimliğini gidip çekeyim maaşı faturalar falan yatıcak ilaçlarını da alırım gelirken" diyerek engelli babasının zaafından faydalanıp, iyi niyetli tavırlarla kanına girerek bankadaki parayı çektikten sonra hemen bankanın karşısındaki iddaa bayisine gidip tüm maaşı iddaa'ya gömen hain ateist evlattır.

önce bankanın yakınındaki tekelden 3 paket uzun parliament alıp, hani iddaa falan yatarsa yine de sigarasız kalmiyim diyerek kendini sağlama alır, sonradan geceleyin nesine'den kazananlar takımına girerek 5 orana 1000 lira basılmış sallamasyon kolpa maçlara bakıp not aldığı ufak kağıdı cebinden çıkarıp onlara oynar. ama yine de çok kişinin oynadığı maçları özellikle seçmiştir ki hani bu kadar kişi oynadıysa bi bildiği vardır diyerek güya kurnazlık yapar. iddaa'yı oynadıktan sonra eve gelip yürüme engelli babasına yalan çeker "parayı çekemedim çok kuyruk vardı bankada" diye ama maaşı 5 orana gömmüştür çoktan. gariban babası olanlardan habersiz ilaç bekler ama nafile paralar çoktan piç olmuştur. akşam olduğunda ilk maç başlar ve daha euzubillah ilk maçtan patlamıştır kupon. "ulan allah mısın nesin yine yatırdın beni hehe" diyerek gökyüzüne sinirli bakış atar ve kafayı sıyırır. sanki yüce allah'ın bir suçu varmış gibi semaya söver ama öyle patlak maçlara oynadıktan sonra yüce allah'ın yapabileceği bir şey yoktur.

heyecanlı hareketlerle o anlık sinirine yenik düşerek hemen mutfağa gidip ocağı açar. planı babasını gazla öldürmektir çünkü eğer o paranın iddaa'ya basıldığı ortaya çıkarsa rezil rüsva olacaktır. babasının akrabaları falan arayıp "iddaya basmış bütün maaşla kumar oynamış oç" diye haber yaymasından korkar çünkü öyle olursa bütün imajı zedelenecektir.

gazı açtıktan sonra dışarıya çıkıp cepte son kalan 3 lirayı da iddaa'ya basar sürpriz kupon yapar 3 maça +7 verip "allahım eğer bu kupon gelirse söz namaza başlıcam" falan deyip riyakârlıkta nirvanaya yükselir. o an evde babası gaz zehirlenmesinden ölmüştür ve apartmandan komşular kapıyı kırıp içeri girdiklerinde ışığı açarlar anlık kıvılcımdan dolayı gaz patlaması olur ve onlar da ölürler. alt tarafı azıcık bir para uğruna tüm apartman helak olmuş, gariban baba ateist oğlu tarafından öldürülmüş, bi aylık engelli maaşı piç olmuş ve bi aile faciası daha böylelikle vuku bulup can sıkmıştır...

---

bu arada en baştaki cümlede "devletin engelli olduğundan dolayı" cümlesinde "devletin" kısmının önünde virgül vardır yani sakın o virgülü karınca falan zannedip devlete hakaret ediyor diye şikayet edip bu dram dolu entry'mi sildirmeye kalkmayın. okuyun babanız gibi, eşek olmayın. okuyun, babanız gibi eşek olmayın, mümkünse iddaa'dan uzak durun...
BÖYLE ŞEYLERi %99 MÜSLÜMANLAR YAPMAKTADIR iNSANLARI DiNi YÜZÜNDEN ÖTEKiLEŞTiRMEYE ÇALIŞIYORSUNUZ SONRADA iYi KUL GiBi GÖZÜKMEYE ÇALIŞIYORSUNUZ IQ SUNU SEVDiĞiM.
ibret vericidir.
rahat adamdır.*
Entryi okuduğum 2 dakikamı geri verin dedirtir.
Ateist değil gavattır. Ateizm demek sorgulayan, her hangi bir fikre sahip olmadan öcne didik didik ederk araştıran insan demektir. Kısaca her şeyi akıl, mantık, vicdan karmasından geçirerek süzen ve sonuca varan insna demektir. Bu nedenle de böyle bir şerefsizliği yapmaz!
Tam bir şey çocuğudur. Vicdansız insandır. Pardon insan demişim. Yarın bir günde çocuğu aynısını yapar diye düşünüyorum. Bunlar nesilden nesile böyle devam eder.
garip karşılamadığım bir durum.annesi ölüp onun kılığına girip maaş alan mı dersiniz,kocasıyla kağıt üzerinde boşanıp dul maaşı alan mı dersiniz.gariplikler diz boyu.menfaat için anayı babayı kullanmak adilikten öte hiçbir şey olamaz.
herkes ibretini alıp çıksın arkadaşlar. şahsen ben biraz önce aldım.

hain evlattır.
haha çok komik okumadım, başlığı değil tabi.
ölüm döşeğindeki annesine bir bardak su bile vermez. 5.5 yaşındaki küçük kız kardeşi ise, geçen kız ışıklarda mendil satarken donarak ölmüştü...
engelli babasının maaşıyla at yarışı oynayan ateistten farkı yoktur.hayırsızdır.