bugün

hayırlı cumalar diye tivit atıyor, o kadar efendi.

memlekete hayırlı olsun inşallah.

kimseyi örnek almasına gerek yok batuhanın yaptıklarını yapmasın yeter.
fm 2014'te çok iyidir kendisi.
Dun de u17 milli takimiyla Norveç e 2 gol atmis. Adam atiyor iste. Oynamasi için illa 25 yasina mi gelmesi lazim.
gereğinden fazla övgü alınca şişen çocuk.
Türkiye'nin hasan Şaş hakan Şükür'le yakalamaya çok yakın olduğu, ancak pek başaramadığı, şu aralar arda ile pek fena olmayan bir çizgide devam eden enternasyonal futbolcu eksikliğine deva olacak potansiyeli barındıran (hakikaten o kadar yetenekli) gencecik mis gibi efendi bir futbolcu.

inşallah en kısa zamanda Premier League'de yer alır. Oraya çok yakışacak çünkü.
fm 2014'te çılgın atıyor. bursaspor 18 yaş altı takımında bulabilirsiniz.
fm 2014'te henüz daha 19 yaşındayken kiralık oynadığı sevilla'da uefa kupasında yarı finalde elenen takımın 1.santraforuydu.umarım gerçekte de fm'de olduğu gibi olur ülkecek ihtiyacımız var.
okay yokuşlu,hakan çalhanoğlu, muhammed demirci ve salih uçan ile yaşlı,tecrübeli arda turan'ın kaptalıgında gelecekte başarılı olacağına inanıyorum.
Az önce U17 avrupa şampiyonası ilk maçında hollandaya karşı attığı golle milli takımımızı 1-0 öne geçiren isim olmuştur.
kıvırcık futbolcular 211657654 adım öndedir (bkz: ) ronaldo, maradona, marcelo
fm'de çılgın atan genç forvet.
Yarın akşam UEFA kupası maçında gürcü takımına karşı gol atmasını beklediğim genç forvet. Şenol güneş şans versin yeter ki.
fm 2014'de favori forvet. gerçek hayatta da aynı başarıyı yakalar inşallah.
fm 2014 te porto'ya 28 milyon karşılığında transfer olan forvet. bakalım buradan nereye gidecek takipteyim.
bursasporun 10 numaralı topçusu.
Fmde bana gelmeyıp lazıo ya gıden ıpne.
cikura maclarinda goruldu ki hayal kirikligi adayidir. insallah yildiz olup bizi yaniltir.
iyi bir oyuncu olması için türkiye'den ayrılması gereken oyuncu. fiziği premier lig için uygun. gitsin oradan bir takıma orada pişsin. yıldız olamasa bile iyi bir oyuncu olur. ama türkiye'de kaldığı sürece bir sikim olamaz.
artık ders çalışmaya başlaması gereken genç, ygs yaklaşıyor bak enes?
Hiko karaman dönemide çok iyiydi. Daum geldi düştü, şenol güneş döneminde de pek parlamadı henüz. Hoş şenol güneş de pek bursa'da duracak gibi değil.
senelerce muhammedi bekledik bi halt olmadı. bu sefer olsun lan. bir yıldız adayı.
aynı zamanda kendisi en son 2 sene önce görüştüğüm dershane arkadaşımın arkadaşının bi tanıdığı olur. elimde büyüdü sayılır kerata.
fifa 14un benim icin genc yildizi.
bursaspor'un acilen satması gereken çocuk. hiçbir ışık yok. küçük yaş gruplarında boyuyla posuyla iş yaptı ama a takım seviyesi için çok yetersiz. keşke iyi bir para verseler de gitse. sırf bu çocuğun önü kesilmesin diye bursaspor bu sene forvet transferi yapmadı.
Bu akşam Burak Yılmaz ın yerine oynasaydı daha etkili olurdu.
en azından mal mal sahada dolanmazdıdır.