bugün

bu yıl bir türlü yaz gelemedi, hep bi sonbahar havasındayız. etrafımdaki biçok kişi de nezle oluyo, hasta oluyo. bununla ilgili bikaç bişey öğrendim, paylaşmak istedim, belki faydalı olur ilgilenenlere. buğday, mısır gibi lifler, bol egzersiz, bol su ve limon suyu, meyve, özellikle yeşil sebze, yeterli uyku ve bunların yanında olumlu düşünme çok faydalı. ben bir de yeni aşk, yeni heyecan da demek istiyorum enerjinizi arttırmak için... bir de yapılmaması gerekenler varmış: fazla alkol tüketimi, fazla cep telefonuyla konuşmak, çok televizyon izlemek, kuruntu yapmak, aşırı stres altında olmak.
(bkz: mesir macunu)
bir ankettir gidiyoruz, hadi hayirlisi diyip, herkesin sabahi $eriflerinin hayirli olmasini cenab-i hakk'tan niyaz eylerim. efendim, arttirmaktan ziyade, gereksiz harcamalarin kacinilmasi da incelenmesi gerekli bir mevzudur. arttirip ne yapacaksin, yavrum ergenim. ko$acaksin banyoya. birakin bu ayaklari. en iyisi, enerjiyi, daha faideli i$lere kanalize edebilmektir. osbirciler sizi.
(bkz: reiki)
(bkz: metro)
enerji geliyorum demez.
(bkz: red bull)kanatlandırır-mış.
Sıcak bir gülümsemeyle karşılaşmak. Enerjisi düşük insanın aslında hayattan bezdiği için asosyal olduğu, bu nedenle de hayat enerjisinin düşük olduğu görülür. Sıcak bir gülümseme, öz güven tazeleyecektir. Yüzde yüz etkilidir.
yürüyüş yapın endofrin salgılar..endofrin ,hareket etme isteği uyandırır...
(bkz: sabah postası)
(bkz: supradyn energy)
aşık olun.