bugün

hic bir kavgaya karismamis, hic bir kiz ile yakinlasmamis. o sadece üniversite okutamayiz meslek lisesi okusunda en azindan bir Altin bilezik sahibi olsun diyen gariban ailenin gariban çocuğudur. fetocu abiler sever boyle tipleri.
sabah akşam dayak yiyecek çocuktur.

yapmasın böyle, yırtıcı olsun.
Enduüstri meslek lisesinde okudum. En atılgan, en haylaz, en çalışkan, en maraz tip bendim. Müdür yardımcılarından, hocalara kadar herkes fişlemişti beni.
sınıfında ki baskın piç kurusu tipler tarafından da hor kullanılırlar. yazık.
Sınıfca ezilmeye mahkum olmuş gariban insan evladıdır. Zaten bu insanın evladının kızlara yakınlaşma gibi bi seçeneği yok meslek lisesi kızı fixtir istisna hariç kıllı kısa ve şişmandır ama insandır.
1 sene düz lise sonraki senede ticaret lisesine gittim ve en sonunda endüstri meslek lisesinden mezun oldum. Bir çok kız arkadaşım sevgilim oldu, çok sosyal bir lise dönemi geçirdim aynı zamanda, basketbol takımındaydım okullar arası şampiyonluğumuz ilde derecemiz vardı. Gitar ve org çalmayı öğrendim. Bağlantısı olan öğretmenler vasıtasıyla trabzon gençlik kampına katıldım. Kültür derslerimle aram hiç iyi olmadı kabul ediyorum. Bölüm derslerim iyidi fakat şu an yaptığım iş tamamen farklı bi alanda. Velhasıl endüstri meslek lisesi diyince bir çoğunuzun aklına geldiği gibi bir okul ve ortam değil. Düz,ticaret ve meslek lisesinde okumuş biri olarak bunu söyleyebilirim.
ilerde homoseksüel olması muhtemel çocuktur.
en üst sınıftaki serserilerin ( genelde bu metal ya da mobilya bölümünde ki tayfadan olur ) parasız kaldıkların da gözünü korkutarak paralarını aldıkları çocuktur.
serseri tiplerin ezerek daha da pısırık hale getirdiği çocuktur. Şamar oğlanı olarakta kullanılabilmektedir.