bugün

birilerinin agzi ile ; guneydeki ulke halkidir.
birilerinin agzi ile ; guneydeki ulke halkidir.
alman halkıdır.

arkadaş türk halkı derken insan utanır lan....
Her insan bir yerde kendi ırkını savunur sataşıldığında . Bize ırkçı diyenler bu başlığı bile mağdur ayaklarında ırkçılık yapmak adına açmıştır kesin.
israil halkıdır. türk halkı diyenler özellikle haltetmiştir.
kürtler ve ermeniler amk. ben bunlar gibisini görmedim.
(bkz: pkk)
(bkz: asala)
adam öldürürken bir dakika bile düşünmezler sırf kendi ırklarından değil diye bir sürü insanı öldürdüler.caniler, katiller, aşağılık pislikler sizi.
israil halkıdır.

türk halkı diyenler türkçüler tarafından tecavüze uğramışlardır.
Ben mardinliyim. Türküm fakat bazı it oğlu itler trollemeyi köpeklik sanıyor. Anarşistmiş, polis silksin seni.
Kürt
Yahudi halklarıdır.

Hatta kürt halkı o kadar ırkçıdır ki sol partileri bile ırkçı ve destek alamadığı vatandaşları öldüren terör örgütü pkk ya destek vermektedir.
Hindistandır, daha sonra sırasıyla Pakistan, Rusya, israil, Almanya ve japonya gelir.
Kürtlerdir mazlum rolü yaparlar ama peçenek katliamı ve pınarcık katliamı gibi olayları söylemezler.

Çinliler,japonlar, almanlar bile bu kadar aşşağılık olmamıştır.
(bkz: fransa)
Fransa Almanya ve çapulcu kürtler .
Türklere ırkçı diyenler bir tane asılsız olmayan katliamı söylesinler bütün entrylerimi silerim.
en ırkçı halkı belirlerken bile ırkçılık yaptığını bilmeyen halktır.
Sırp halkı üstüne tanımam.
almanya ve fransa ırkçı devletlerdir ama tarihleriyle yüzleşmiş, ileri demokrasiyi tercih ederek bu ayıplarını telafi etmişlerdir. bugün fransa'da cezayir asıllı birisi cumhurbaşkanı olabilir ve bunu açıkça ifade edebilir. fakat türkiye'de bir kürt cumhurbaşkanı olsa dahi ben kürttüm diyemez. bu yüzden şu an avrupanın en ırkçı halkı türklerdir. bunları yugoslavlar takip eder.
yahudilerdir. "böle sorumu olur?" diye düşündürür.
Keşke biz olsak ama değiliz malesef.
kürtler dir hela wela welwela.
ingiliz halkıdır.
k*rtler, fr*nsızları geçecek. primatlar geçen pkk lehine gösteri yaparken isveç polisine faşist diye bağırıyordu.