bugün

Avonun bir kokusu vardi boyle limonlu gibi heh o degil iste.
(bkz: jean paul gaultier)

üst üste 3 yıl en seksi erkek parfümü seçildi zaten. tartışmasızdır.
elimde listesi olan parfümlerdir. yaklaşık yüz tane parfümü tek tek ve özenle eleyerek otuz parfümlük bir liste çıkardım. inanın şuraya hepsini teker teker yazmak isterdim ancak bulunduğum muhitin bu parfümlerlerden biriyle kokmasını istemiyorum. zaten illa ki kokacak ama önemli olan bunu minimum düzeyde tutabilmek.

yarın ilk işim yanıma bir kız arkadaş alarak parfümleri denemek olacak. niye kız arkadaş alıyorum çünkü onların koku duyuları biz erkeklerden kat be kat daha fazla. üstelik burada konusu geçen bir erkek parfümü. bu yüzden kendisinin seçimlerimde bana yardımcı olabileceğini düşündüm. siz de bunu yapın, güvenin bana. böylece en çekici erkek parfümünü siz de bulabilirsiniz.
the one for men. sadece disariya cikacagim geceler kullanirim. yoksa ogle vakti herkea donunu dusurunce problem oluyor.

don dusurmeyen ama gevseten dior homme parfum kullaniyorum normal zamanda da.
Öncelikle 'don düşüren' olayına bir açıklık getirilmesi gereken parfümdür.

Bi yaşıma daha girdim amünüm. Burada don kimin donu? Kızların donu mu düşüyor, gayların donu mu, yoksa diğer rakip erkeklerin donları mı?
Sonra bu parfüm nasıl don düşürüyor? Çaktırmadan görünmez jilet falan mı fırlatıyor?
Sağın - solun donlarını düşürmek için mutlaka bu parfümü mü kullanmak lâzım, donlar bu parfüme mi endeksli?
Parfüme endeksli dondan ne hayır gelir amk? Tamam gittim.

Edit : Ben ve bazı arkadaşlarım 'Don düşüren erkek parfümü' başlığından alınıp buraya taşınmışız. Don mevzusu bu yüzden, daha fazlasını sarhoştum hatırlamıyorum.
ingilizlerin panty dropper dedikleri erkek parfümleridir. şahsen thierry mugler a*men derim.
Kalem parfüm var ya hani varmış yani öyle duydum güzel diyorlar.
3 gün kalıcı 5 liralık parfümlerden 139 numaralı parfüm. benim değil lan bi arkadaşın parfümü. valla bak.
blue suduction tabiki.
hermes t'erre.

ciddi ciddi erkeğin kokusudur.
Joop
Davidoff da olabilir.
davidoff-adventure.
One million.
calvin klein euphoria.
kılsız olmak. En güzel parfüm bu. Iğrenç çiçek, böcek, baharat kokularını her yerinize sürmek zorunda kalmazsınız kardeşlerim. Leş gibi kokan koltuk altlarınızla hugo boss çelişiyo. Erkek halimle rahatsız oluyorum, kimbilir kadınlar nasıl rahatsız oluyodur.
calvin klein one edt .
öğrenci için: dunlop, yeşil.
hugo boss. ucuz istersen full speed.
(bkz: tütün kolonyası)
givenchy pi.
Jagler.
pahalı olan her markadır.
(bkz: eyüp sabri tuncer)
Kullananların tavsiye edebileceği kaliteli parfümler.
joop classic.