bugün

Bulutlar efendimiz bulutlar. Bana göre satın alınamayan tek şey onlar..
epeydir aramama rağmen satın alacak bir ejderiya bulamadım.
Türkbükün de lahmacun ayrana üç haneli rakkamlar evrenin sahibi bile olsam vermem ulan biz çocukken seyyar lahmacuncudan alırdık bu zıkkımı gariban öğrenci zamanlarımızda tane hesabı yapardık bozuk paralarla almak için ne demek ulan ne demek milletin ev geçindirdiği paraya lahmacun ayran yemek zenginsin harca benim paramda senin olsun gözüm yok aq ama keriz olma ha tabi bu tiplerin birde nusret denen qeqoya domalan versiyonu var lezzetli mi evet yurt dışında daha iyi etler yedim mi kesinlikle evet ama hizmet desen hizmet değil ha michelin yıldızlı restorant bile olsa nusret etleri öpen değişik hareketler yapan bıyıklı esmer servetine servet kattıkça 1 lira kazandırmam.

Not: ne dolmuşum ulan.
Sevgiyi ve diğer manevî şeyleri alamazsınız. Saygıyı parayla alabilirsiniz ama. insanlar paranız var diye size saygı gösterirler ama sevgi göstermezler. Zaten dünyanın en zengin ailerinin iç sıkıntıdan nelerle uğraştığı belli, sadist ritüeller, şeytana tapmalar, pedofili, nekrofili vs.
azıcık aşım ağrısız başım agacım. çok param falan olmasın her bir sikimi de almayıvereyim. ben memnunum bu fakir halimden.
Manevi bir çok şey. Saygı hariç. Paraya tapan çok insan var.
Vade(ömür)

Dünyadaki bitmiş vadenizi uzatamazsınız.
iman.
entry burada.
ben, nokta!
aşk'ı alamazsınız. o sizi alabilir.
insanların sizin hakkınızda olumlu yorumlarını alamazsınız. He alırsınız ama içten değil sözde.
sevgiyi, mutluluğu, huzuru, insanlığı satın alamazsınız.
(bkz: sağlık)tır,

tamam tedaviler, ilaçlar onlar bunlar var ama bir anda seni ayağa dikmiyor veyahut hiç düzelmeme durumu bile olabiliyor..
ilk öpücüğünüzdeki yada en basiti en sevdiğiniz yemeği ilk defa tattığınızdaki sevinç,haz ve lezzettir.
şerefdir.
herşey alınır. para insanı mutlu eder aksi düşüncesi olana bir sorum var o zaman. hangi aile babası daha mutlu? banka hesabında 7million dolar olan, yoksa 7 çocuğu olan'mı daha mutlu?
hayalleri........
babet çorabı.
Dunyanin en fakir insani paradan baska hic bir seyi olmayan kisidir.
Daha fazla nefes. Evet en zengin de olsanız aldiginiz nefes satın alınabilecek bir şey değildir.
Huzur, gerçek zenginlik budur.
dünyaya çocuk bakış açısıyla bakabilme durumu. evet genellikle zengin tiplemeler dünyanın para üzerine döndüğünü fark ettiği için bu bakış açısıyla bakamaz. yani gerçek dünya acımasız beyler ve hanımlar.
EjderhadıR.çok isterim.
Huzurdur o kardeşim huzur.
en zengin insan olsanız da alamayacağınız şeyler insanlıktır.