bugün

Kırık beyaz- bordo
Haki- taba
Gri- şeker pembesi
Gri- bebe mavisi.
siyaaaahhh-beyaaaazzz.
göz zevkini ve estetik algısınız olumsuz yöne çekmeyen renklerin birleşimidir.

kırmızı beyaz.
siyah beyaz.
siyah kırmızı.
siyah ve x.

gerisi farkmaz siyah varsa tüm uyumsuzlukları kapatır.
bu site yardımcı olabilir:

https://www.sessions.edu/color-calculator/
Siyah beyaz film gibi biraz...
Gri turuncu.
Sarı ile kırmızı der çıkarım. Biz bu iki renge aşığız arkadaş.
sarı-siyah.
Kırmızı-siyah.
Siyah-lacivert-beyaz.
siyah-beyaz.
siyah-mor.
siyah-kırmızı.
mavi ve siyah.
Beyaz kırmızıya, kadın ikisine yakışır.
siyah beyaz.
siyah kırmızı
turkuaz kahve rengi..
mor-sarı.
mor-siyah.
mor-lacivert.
kırmızı-siyah.
bordo-altın sarısı.
renksizlik yani siyah ve beyaz her şeyle uyum oluşturuyor.
övünmek gibi olmasın da

(bkz: sarı lacivert)
Beyaz tenli, mağrur bakışlı bir kadın ve zümrüt yeşilinden zarif bir elbise. işte sizlere hayatın iki rengi.
Siyah- beyaz.
beyazla her renk uyumludur ve uyum derdi yaşanmayan renktir. eskisi kadar çok kuvvetli olmasa da (anne bıkkınlığı ve sık sık çamaşır çıkma derdinden dolayı pek alamayan biriyim çocukken kıyafet dolasıyla çokça bıktırmışımdır) hala beyazsever biri olarak rahatlıkla söyleyebilirim. beyaz-siyah/mavi/yeşil/kahverengi/mor/sarı/pembe/turuncu/kırmızı vb. her renk uyar.
not; ayrıca beyaz kıyafetlerde terledi mi kıyafet koklamaya sorunu yok fazlasıyla rahat çözümü var kirlendiğini görünce at çamaşır makinasına yıkansın olsun bitsin.
Eskiden hangi renkler birbirine daha çok uyar diye düşünür, günlük hayatımda da kendimce uydurduğum bu kuralların dışına çıkmazdım. Şimdiyse gözüme güzel geldikten sonra her renk birbirine uyar diyorum. Tüm renkleri ve onların birbiriyle uyumunu seviyorum. Renklere özgürlük *
Mai-beyaz. Eski Türk devletlerinin bayrakları çokhoş.
Bordo-gri, bordo-siyah, taba-beyaz, taba-haki, beyaz-buz mavisi, beyaz-pudra pembesi vs.
Beyaz, lacivert ve siyah.
sarı lacivert kombinasyona sahip renklerdir. net..