bugün

silahı olan insandır.
Yaralarınızı gösterdiğiniz insandır..

insanlara yaralarınızı göstermeyin, size vurmak istediklerinde ilk ordan vururlar çünkü..
götü yee yakın olan insandır.

dip not : götüm yere yakın değil benden korkmanıza gerek yok.
dürüst insanlardır. zira ne zaman aptalca bir şey yapacağını kestiremezsin. ama dürüst olmayan bir insanın, dürüst olmayacağına her zaman güvenebilirsin.
akıl sahibi olup, onu kullanmayandır.
sessiz sakin insandır.nereden vuracağını bilemezsiniz.
ailesine saygısı ve sevgisi olmayan insandır. bir insanın gözünde ailesi yoksa, hiç kimse olamaz.
-kiskanc, surekli baskalarinin basarilarini tesaduflere baglayan insanlar.
-dedikoducu bosbogazlar.
-surekli herseyi ben bilirim havasinda olup karsidakinin dusuncelerini hafife alanlar.
-yaptigi herseyden sonra mal mal aciklama yapanlar, soyledigi en ufak seye yarim saat aciklamaya calisma.
-birebirde kardes gibi davrandigi insani toplum onunde kucuk dusurmeye calisan insan.
hER ORTAMDA SiVRiLMEYE ÇALIŞIPTA HiÇ BiR BOKTAN ANLAMAYAN iNSAN.
aslen soytarı olan idarecidir.

ne güzel söylemiş adam. ne mi söylemiş aşağıda.
http://tr.wikiquote.org/wiki/Peter_Ustinov
herkesle iyi anlaşandır.
Amaçsız insandır. Sırf kendi amaçsızlığından kaçmak için yapmayacağı orospu çocukluğu yoktur.
Değişken insandır. Bir gün sevgi dolu bakışlarla ellerinizi tutarken sonraki gün ''ben biraz yalnız kalmak istiyorum.'' deyip çekip giderler. Psikolojinizi bozar böyleleri, çok tehlikelidirler.
şuursuzca sağa sola entry giren yazardır. bazen içinde bulunduğum ruh hali.
Yüzüne gülüp arkandan iş çeviren insandır.
*** kişinin içindedir.
canı yanmış kadındır.
götü yere yakın olanlardır.
BEYNiNi FARKLI AMAÇLAR iÇiN KULLANMA BECERiSi OLAN VE BUNUN FARKINDA OLAN iNSANDIR.
hayattan beklentisi olmayan insandır.
''susan bir kadındır..'' diyeni siken insandır. ayrıca benim canımdır.
jose mourinho için lionel messi'dir.
en tehlikeli insan, sana tehlikeli olduğunu hissetirmeyecek kadar iyi davranıp "senin için bu tehlikeli..", "senin için şu tehlikeli.." diyen pompişlerdir.
Hedefine ulaşmak için yapmayacağı şey olmayan makyavalist insandır.
sessiz insandır.