bugün

sözlük başlığı adı altında bir soru başlığı gibidir. en son ne zaman mutlu olmak anlamı çok geniş bir şeydir. çünkü bizim insanlarımız aslında mutlu olunacak şeyleri mutluluktan saymayabiliyor. kendine göre yani. ama işte o küçük ama samimi mutluluklar zora ki değil de insanın kendi isteğinde olan bir şeydir. her insanın mutluluk ölçütü farklı olabilir. ben en son çok güzel bir dua aldım. o yüzden mutlu olmuştum hatta bununla ilgili hikayemi anlatacaktım ama sonra düşündüm, kötü yani yanlış yaptığım hatalarımı bahsetmiyor isem sık sık, iyi olan şeylerim de bende kalsın istedim. fakat dayanamadım söylemiş oldum ayrıntılı olmasa da. swh. gerçekten çok güzel bir dua aldım. ve içimde ki kıpırtılar bambaşka oldu. hayat güzel aslında. vallahi güzel. kuşlar, vapurlar, martılar demeyeceğim tabii. hayatı bırakmamak güzel olan. her zaman söylerim. mutlu olmadığımız anlara pişman olacağız öbür dünyada. hep dertlerle boğuşmak nereye kadar değil mi.
mutluluk sevinç halinin tüm hayatta sürmesi değil midir?

insan anlık mutlu olamaz. anlık mutluluk sevinçtir.
Bu akşam sokakta yürürken annemin öğrencisi beni tanıdı, ben o zamanlar ilkokuldaydim. nasıl hatırlayabildin dediğimde sınıfa gelirdin ve tenefuste hep çubuk kraker yerdin hiç unutmadım dedi. Bahçede bacaklarımı sallayarak kraker yediğim günleri özledim.
Dün. Bu seçim beni mutlu etti ve heyecanlandırdı
en son ki ramazan bayramı ve ertesinde bayağı mutlu olmuştum. herhangi bir nedeni de yoktu aslında, çevrem arkadaşlarım ailem, bir de konuştuğum bir kız vardı. ama sonrasında onun ile de ciddi bir mutabakat olmadı. bu saydığım mutluluklar da öyle aman aman unutamadığım mutluluklar değildi yani. sonucuna kendi gayretimle gittiğim mutluluklar olsa keşke. hatırlarsınız 2013'te karlı bir maç vardı. sneijder juventus'a yerden yuvarlayıp galatasaray olarak tur atlamıştık. o esnada unutulmaz bir replik " allahım gooooool" ha işte bende hayatımda ki iş, aşk, mutluluk, kişisel başarı, şuydu buydu meselelerinde böyle haykırmak isterdim.
Bilmem. Mutlu olduğum zamanları çabuk unutuyorum.
Bu son bi ay hayatımın en kötü ayı. Aslında düşünüyorum da Adam akıllı üzülmeden bu yaşa kadar iyi gelmişim, allah geçmiş yılların acısını çıkartıyor sanırım.
Yani bi ay öncesine gidersek mutluydum gayet.

El cevap: bir ay önce.
Dün idi. Mezuniyet diplomamı ve formasyon belgemi aldım. Emek verip karşılığını görmek çok güzel. Umarım hayrını da görürüm.
cs go girdim rekabetçi modda. kazandım mutlu oldum.
birazdan nargile içmeye gideceğim nargile içip yine mutlu olacağım.
eve dönünce dizi izleyeceğim yine mutlu olacağım .
yatmadan önce kitap okuyup daha da mutlu olacağım.
sağlıklı olduğum süre boyunca yaptığım her şeyden mutlu olacağım.
sanırım öyle bi an hiç olmadı. ewed
Bugün yeğenim bana sıkıca sarıldığında çok mutlu oldum. Her şey geride kalıyo sanki o an. Sadece onun samimiyetini hissetmek harika.
Birazdan olacağım herhalde.
gecen ay. sonra allah belamı verdi.
askerden teskere aldığım gündü. kaç sene olmuş ya.
nothing.
çok uzun zaman olmadı, mutlu olmayı bilirsek mutlu oluyoruz. bu en son mutlu olma olayı biraz da basit mutluluklardan mutlu olmaya bağlı. bence insanlar mutlu oluyor ama bunu değere sayacak mutluluklardan saymıyor. herkes değil ama bir kısım böyle sanki.
Beklentilerimi yok etmeye çalışacağıma karar verdiğim andan beri sürekli mutluyum. Okumak da beni yatıştırıyor, zihnim dinginleşiyor.
Bunları sürekli yazıyorum diye çok okuduğumu falan sanmayın yabancılar ortalama günlük 600 s okuyor pühhh ben 300 belki o da tüm koşullar sağlandığında. Çok kötü.
Hahaha mutluluk mu o da ne.
Acı çekmek özgürlükse özgürlük ikimizde mutluluk mavi çocuk oynardı bahçemizde.

Yalanmış hepsi yalan, yalanmış hepsi yalan.

Not. Ahmet Kaya pkklı piçin tekidir.
Yaklaşık 24 sene önce falandı sanırım ellerim kafamın iki yanında, bir yatmışım, bir mutluyum anlatamam. Sonra da uyandırdılar, doğdum işte.
mutluluk bir an değil bir yolculuzxczlxczxcmkoz. şaka şaka.
küçük bir kaçamağım vardı biraz oluyor. baya mutlu hissetmiştim kendimi.
Mutlu olduğumu farkettiğim an, sabote ederim.

Öldürdüğüm güzel hislerin listesini de tutmam. Sevgiler.
Burnumu isiracak kadar seviyormus beni:d. Bunu dediğinde.Bu nasil derece yarabbimm.
iki seneden fazla oldu.
En son ne zaman yeise büründüm ki?
Bir sual.
güncel Önemli Başlıklar