bugün

Kafaya çok şey takmam. Bazen tam uyuyacağım zaman aklıma geliyor sinirden deliye dönüyorum. Daha sonra keşke şunu deseydim bunu deseydim diye kuruyorum kafamda. Çok itici bir şey.
beğenmediğim şeye beğendim diyemem. bu bakımdan davetlerde zor durumda kalıyorum..
dikkat dağınıklığım ama öyle böyle değil.
her konuda aşırı kararsız kalıyorum.
yok ki, şükürler olsun.
Nezaketsiz insana tahammül edememek ve arayı bozmak. insanlar sallamıyor daha mutlu. Keşke ben de sallamayabilseydim diyorum bazen.
çok ani kararlar alıp, hayatımdan insan çıkartıyorum. bir çırpıda onlarca kişiyi silip atmışlığım var. bazen temizlik ruhuma iyi gelsede sosyal hayatıma tecavüz etmiş gibi hissediyorum...
Herkese ve her ortama uyum sağlamaya çalışmak. Salak herif sağlama işte, siktir git herkesle iyi olmak zorunda değilsin. Dangal.
Kindarim. Yapilan seyi asla unutmam, intikam almak icin de cabalamam ama gun gelir de elime duserse, anasindan emdigini burnundan getirtirim. Yalvarir en sonunda Tamam birak diye.
Çok çabuk affedebiliyorum kin tutamıyorum. Ben bir hata yaptığımda süründürüyorlar çıldırıyorum.
birden fazla. aceleci olmam, kolay hata yapıyorum ve bu beni zorluyor. küçücük bir hatada dahi insanlara olan güvenimin kaybolması. nasihate kulak asmayıp deneyim kazanmak. kötü özelliklerimin farkında olmama rağmen onlardan vazgeçememem.
insanlara çok çabuk güvenip çok fazla fedakarlık yapmam. bir de fazla takıntılıyım, kafamda çok kuruyorum.
Mükemmel, dürüst, temiz yürekli ve kötü kalpli insanlara çabucak kanan günlük dizilerin iyi karakteri olmakzmzöxm.

Tamam tamam, olduk olmadık şeylere olduk olmadık şekilde ağlamak. Hem de en olduk olmadık zamanlarda.
Çok mükemmel olmam.
Her konuda Mükemmel ve çok uyumlu olmam.

Analitik kabiliyetim.
Küsemiyorum işte olmuyo şu lanet ağzım ikiye ayrılıyo.
Hayır, kelimesini kullanmamak.
izole olmak.
evet bu benim kendi özelliğim sayılmaz ama resmen izole edildim son zamanlarda.
Saf sevgiye inanmak. Ne bileyim filmlerdeki gibi kitaplardaki gibi the smiths şarkılarındaki gibi. En büyük hatamdır biri bana bir veriyorken onlara milyonları feda etmek.
bencilmişim.
Cok cok cok cok takintili olmam
Cok sinirli olsam dahi duygusalligimin agir basmasi
Saygisizliga ve yersizlige tahammulum hic yok kim olursa olsun direkt orda hakettgini veririrm yer ve zmani goz onunde bulundiramam o anki halimle
Ve insanalra cok deger veriyor olusum

Esim hep der ki sen cok onemsiyosun su insanlari yabanci yada en yakinlarin. Yapma sen uzuliyosun onemsemezsen kotu sey gordugunde de umursamazsin. Umursama insanlari u mur sa maaaaa.
Hakli . Gercekten cok hakli ama insan degisemiyor ya da zamn aliyor . Bilmiyorum .
En ufak şeyi bile efsane seviyede kafaya takmak, günlerce düşünmek, işin içinden çıkamamak; depresyona girmek; her şeyin beter olacağına inanıp kendi köşesine çekilmek.. susmak, yaşıyor gibi yapmak.. tüm bu anlardaki inatçıĺık.....

Hayat bunu yaşayan insanlara ne kadar extra zor anlayamaz bilmeyen.
Şımarıklık gibi olmasın; kimlerin ne dertleri var tabii ki fakat, bu karakter de değiştirilemeyen ve insanı dibe çeken çok ama çok acılı bir durum.
Sevmediğim özelliklerimden bi türlü ayrışamamam.
görsel
Takıntılıyım hani şu; bu kadar duygusal olma, her şeyi kafana takarsan oooo dediğiniz tiplerdenim ben.