bugün

herhangi bir yerdeki herhangi bir askeri darbede tutsak olup işkenceden ölmek...
elektrikli sandalyede vücuduna elektrik verilmesi sonucu ölmek.
(bkz: yeşil yol)
(bkz: prison break)
kafamıza at dumesi. bayağı yani, havadan. kişneyerek falan...
fenerbahçe'li olarak ölmek.
acı çekerek ölmektir. genel olarak topladığımızda hepsi buna çıkmaktadır.
"şimdi olmaz, ölmek istemiyorum" gibi kabullenmeme nidalarıyla ölmektir.

ölüm güzel şey; budur perde ardından haber...

şiirin devamını bilenlere yürekten selam ederim.
bal kavanozu içinde boğulmak.
arı, sinek, karınca gibi hayvanlarla dolu ağzı kapalı bir pet şişenin içinde havasızlıktan ölmek.
iki bıçak darbesi yeyip, kan kaybederek iki kilometre yürüdükten sonra can düşmanının kapısada yığılıp ondan yardım isteyerek ölmektir.
kalbin ölmesi. ancak bunun ne kadar kötü bir ölüm şekli olduğu kalbi ölmüş kişi tarafından anlaşılmaz. öyle gelir gider. bir şekilde de hayatsal foksiyonları sona erip bu dünyadan göçer. nasıl gitmiştir bu dünyadan? pek de önemli değil.
suda boğularak ölmek ve yanarak ölmek ölümlerin en kötüsü sıralamasını kimseye kaptıramaz. ama bu ölüm çeşitlerinde onları kötü yapan ölmekte olan kişinin bilincinin açık olmasıdır. suda ölüm için beyin hücrelerinin patladığı ve bunun farkına varılabilindiği söylenmektedir. yanarak ölmekten ise bahsetmek bile kötüdür.
bir dünyalı olarak "ilk defa mars'a ayak basıldığı an" marslılar tarafından dövülerek öldürülmek.
bir grup sadist karinca tarafindan parca parca koparilarak ölmek. ulan amma sancili ve uzun süren bi ölüm cesidi olsa gerektir.
uydurmuyorum kirmizi gotlu katil amazon karincalari etle besleniyor.
(bkz: seri eksilenerek ölmek)
dugun konvoyunda olmek. gelinin veya damatin basina gelebilecek en kotu sey.
cube 1 in başındaki gibi ipince ve son derece keskin telden bir duvarı göremeyerek içinden geçmek ve dilimlenmek.
(bkz: imansız ölmek)
(bkz: son durak)
--spoiler--
http://www.rotten.com
--spoiler--
ne kadar doğru bilmiyorum tabi ama duyduğuma göre boğularak ölmekmiş.çünkü kişi boğulmadan önce aklını kaybediyormuş.
en tektir.en büyük/uzun/kısa/güzel/salak bir tanedir.en büyük x'ler olmaz.
(bkz: başlıkla alakasız entry girmek)
(bkz: anlatım bozukluğu)
tırın altında kalarak yaşanandır, en kötü ölüm çeşitleri olmayacağından en kötü ölüm çeşididir bu. aşığı olduğum tır isimli ağır vasıtadan bacağımı son anda kurtardığımda karar verdim, birçok ölüm çeşidini yakından görmüş ve hayal ederek yaşamaya çalışmış biri olarak. en basit gözüken trafik kazası en berbatıdır bunların; boğulmaktan falan da fenadır. yanımızdan geçerken kulaklarımızı tıkadığımız dev gibi zımbırtının 100 kilometre hızla biçip geçmesi.

hehe.
bir gök delenin cati katinda sevisirken bir anda bosluga düsmek, sonrasi ise malum.
en kötü ölüm çeşidi acı çekerek ölmektir. keşke ölümümüz acısız, bir anda olsa. aç - kapa gibi, yaşa - öl.

(bkz: allah uzun omur versin)
Yüksek bir yerden atlayarak ölmek.Şayet intihardan vazgeçerseniz geri dönüşünüz yok.Adama çok koyar herhalde...