bugün

en doğru mantıktır kafanda dert olmayacak sınav sonunda kaç gündür finallere çalışıyorum banko alttan 4 ders.
hazırlıkta kalmama sebep olacak olan başlık.
Arapça hazırlık okuyorum. Çalışmam lazım. Ama çalışmıyorum. Ne yapmam lazım dedirtiyor.
Günümüzde ses kayıt cihazları var veya telefonlarda çok daha kalitelisi var. Sesli olarak ders notlarını okuyun ve dinleyin. bir taraftan da dinlenmenize bakın. eğer ygs, lys, kpss tarzında bir sınavsa derslerin mp3 formatları var. veya youtube daki konu anlatımı videolarını açın dinleyin. aynı şekilde bunları mp3 formatlarında her yerde dinleyebilirsiniz. uyumaya hazirlanirken bile.
Hocanın koca dönemde kullanılan kitap ve slaytlardan çok spesifik bir yerini maddesi maddesine sorduğu, dolayısıyla her şeyin ezberlenmekten geçtiği dersin finalinde boş kağıt verdikten sonra kendi kendime çaresizce tekrarlayıp durduğum söylem. Yarına dair tek umudum sadece adımın soyadımın yazdığı kağıda 10 puan vermiş olması. Buradaki yazarların şusu busu başlıklarına yazacağıma yarın gider sınav kağıdına kendimle ilgili detaylı bir entry girerim belki 50 verir de geçerim kafasını yaşıyorum. Bu sefer alttan alan tarafsa ben olamam nayır, zira dersler birikiyor kaldıramam bunu.

Aşşşırı stresliyim aşşşırı.