bugün

Kawasaki . net
Pcj 600.
Kawasaki zx10r.
yamaha r6.
Honda Cbr1000rr

Yakıt, performans ve alınabilecek en ucuz 1000'lik motor olduğu için.

görsel
Paranın yettiği motosiklettir. Türkiyenin yollarını ve güçlü motorların son hızlarını göz önüne alınca bana korkutucu geliyor açıkçası. Zevk almayı başardıktan sonra 1000 lik veya 100 lük farketmez zaten. iş sizde bitiyor.
Harley Davidson
Bmw
Suzuki
Kawasaki
Honda
Yamaha sıralama bana göre böyle.
mondial 125 mt scooter.
1.kanuni
2.diğerleri.
(bkz: honda)
(bkz: cbr 250 r)
mobilet.

patapatapatapatpaaptpappat diye patlak egzoz ile harika oluyor.
Fakir olduğum için çıtayı biraz minimal tutacağım motosiklettir.

(bkz: honda spacy)
Bana göre supersportta en iyisi bmw s1000 rr.
(bkz: ducati 1299 panigale)
Neye göre, hangi amaca göre hangi tarza göre en iyi amk?

Cebimde scooter alacak 15.000 civarı para var, hem şehir içinde üzmesin hem de keyifle uzun yola çıkartsın, bagajı büyük olsun diyenler için xmax 250.

Ufak, kıvrak, aksiyon yaşamalık scooter isteyen, kanı kaynayan yeri geldiğinde dağa bayıra çıkmalık alet arayanlar için bws100'e alternatif bulunmaz.

Yeni başladım, kanım da kaynıyor basınca gitsin, vitesli olsun ve en önemlisi diğer bütün markalar gibi 250cc segmentinde tek silindir değil de çift silindir farkını yaşatsın dersen r25/mt25.

Hacmine göre naked sınıfında fiyat performans makinesi arayan, hızı değil torku hissetmeyi sevenler için mt-07, aynı zamanda retro tarzı benimsemişler için xsr 700.

Param çok, scootera da zevk için biniyorum diyenler için scooterın kralı tmax 530.

Touring motosiklet olarak kawasaki gtr 1400

Arazi, dağ bayır tayfası için africa twin. Yenisine bayıldım.

80'lerin motosikletlerine sıfır gibi binmek istiyorum diyenlere kawasaki w800, yamaha sr400.

Ve supersport motosiklet için, yani halk dilinde "reyzing agaa, reyzingle takas ederim" segmenti için, zx-10...

Desem de inanmayın, r1m.
sıralama şöyle halk arasında;
1- kawasaki/ bmw
2- honda
3- yamaha

ben fakir olduğum için şu an hiçbirini alamıyorum.
önü kalkanları beğeniyorum ben.