bugün

Piyasa durumu ve ağız Diş eti sağlığı düşünüldüğünde paradontax..fiyatı yüksek ama kalite.bitki ozludur diger diş macunlarina kiyasla.
Reklamlara göre hepsi diş hekimlerinin bir numaralı tercihi ama çoğunun kötü yanları da var...

Hala en iyisini bulamadım, en iyisi misvak kullanmak galiba...
Splat blackwood dis macunudur efendim gratislerde bulabilirsiniz indirimde 15 tl. Baya siyah renkli ama inanilmaz temizliyor. Cam gibi oluyor disler.
misvak.
en sağlıklı en güvenli en temizi...
Bir keresinde bir diş doktorunun diş mancunlarının ağıza güzel koku vermek dışında neredeyse hiç faydası yoktur, macunsuz su ve fırça ilede diş temizlenir dediğini duymuştum. Onun yalancısıyım.
macunsuz daha mantıklı. Aromalı deterjanı ben ne yapayım.
Paradontax kullanıyorum rezil bir tadı var ama zamanla daha iyi geliyor. Diş eti kanaması azalıyor ama en iyi mi bilemem.
Bokgate ve siknal.
hayret kimse yazmamış. arm & hammer.
Splat ve marvis.
Signal white now serisidir.
en iyi dis macunu yoktur.

en yumusak firca sade sicak suyla duz fircalayip agiz suyuyla 'ben listerine kullanirim' gargaradir.

kar gibi beyaz dis sut disi dokulmemis cocuklarda olur.
En iyi diş macunu yoktur. Günde üç kez min 2 dakika etkili diş fırçalama vardır.
Olay macunda değil diş fırçasında. Alın bi oral b sarjli diş fırçası en kötü macunu kullansaniz bile dişleriniz her zamam bembeyaz oluyor. Denendi, onaylandı ve tavsiyedir.
diş sağlığı için diş fırçası kadar önem arz etmez. zira iyi bir diş fırçası, herhangi bir diş macunu eşliğinde başarılı sonuç verir.
En iyi diş macunu yoksa niye en iyi diş macunu diye bi başlık var?

Neyse oyumu sensodyne den yana kullanıyorum.
Tamam hadi tamam en iyi diş macunu yoksa bile (bkz: parodontax) vardır.
Dis doktorum bana hep aynı dis macununu kullanma dedi. Sensodyn kullanıyordum. Colgate e geçtim.
Powerdent. En ucuzu bu. Devir ekonomi devri.
Splat bence en iyisi. Sonra sensodyne ve colgate in bazı ürünleri gelir. Ipana falan direkt kaçın.
akabinde öyle bir ürün yoktur diye düşünüyorum.
Sensodyne diğerlerinden daha iyi. Ama organik istiyorsanız kimyasal içermeyem tamamen organik bir türk markası mevcuttu ismini unuttum.
(bkz: glister)
ben signal markasını kullanıyorum ama tavsiyelere açığım varsa önerisi olan alırım.
signal white now kullanıyorum. nane böyle nası desem ferah ferah mis.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar