bugün

entry'ler (146)

sağlık sigortası

Türkiye Hayat Emeklilik BES müşterisi olduğum için Türkiye Sigorta’dan satın alacağımız Kasko, Konut ve Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ürünlerinde %10 indirim avantajından faydalanabiliyorum. Bir arkadaşımın sağlık sigortasından memnun olduğunu duyunca bende avantajlarından yararlanmak istedim. Cidden iyi ki yaptırdım diyorum çok rahat ettim ücretsiz check-up, göz muayenesi, diş muayenesi gibi bir çok hizmetten yararlanıyorum.

sürekli kampanya bulan o kız

bu benim kız arkadaşım ya nerede kampanya varsa buluyor ve çok hesaplı hareket ediyor bende ondan öğrendim bu tip şeyleri hatta kendi kendime neden bende araştırmadan direk alıyorum her şeyi diye de sorguladım.. geçen gün kış alışverişi yapalım dedim hemen bana bankkartın Giyim ve Aksesuar sektöründe +3 taksit kampanyasını söyledi o şekilde alışveriş yaptık cidden bütçemi de zorlamamış oldum.

tek kelime ile yaşadığın yeri anlat

boğaz manzarası diyorum bence yeterli.. istanbul çokça pahalı bir yer herkes bilir bunu bende kampanyalardan yararlanarak her şeyi daha uyguna getiriyorum. Kafe ve Restoran harcamalarımızda toplam 100 TL Bankkart Lira veriyor bu şekilde bankkart biriktiriyorum daha avantajlı oluyor.

tek kelime ile yaşadığın yeri anlat

boğaz manzarası diyorum bence yeterli.. istanbul çokça pahalı bir yer herkes bilir bunu bende kampanyalardan yararlanarak her şeyi daha uyguna getiriyorum. Kafe ve Restoran harcamalarımızda toplam 100 TL Bankkart Lira veriyor bu şekilde bankkart biriktiriyorum daha avantajlı oluyor.

abur cubur

ya maalesef çokça yediğim şeylerden biri de abu cubur ve bırakmam gerekiyor, alıyorum abur cuburları veeee Burger King TıklaGelsin'de Bankkart Genç'e Özel Menüyü açıyorum bir dizi ya da film çok iyi oluyor tam bir keyif insanıyım.

berat albayrak ın şu an ne yaptığı sorunsalı

bırakın boş içerikler girmeyi. keyfine bakıyor paraları yiyor şu bu gibi söylemlerde bulundukça adam sürekli bir işle uğraşırken karşımıza çıktı. şu an da babasının söylemiyle yetmişmiş, şuurlu ve milli değerlere önem veren bir nesil yetiştirme gayretinde. allah yardımcısı olsun

kıbrıs kiralık evler

Bu yaz Kıbrıs'ta tatil yaptım. Türkiye fiyatlarıyla Kıbrıs fiyatları başa baş gidiyor. Cidden her şey aynı pahalılıkta. Ev fiyatlarını sorduk neredeyse buradaki kiralar kadar var... şimdi de muğla'ya gidicem TatilSepeti'nde 1.000 TL Bankkart Lira fırsatı var daha avantajlı olacak ikinci tatilim.

kurban

kurban bayramı paylaşmaktır, cidden bayramlar tüm insanlık adına güzellikler getiriyor ben buna inanıyorum. Kurban Bayramı'na Özel Toplam 250 TL Bankkart Lira ile bayramlık aldım yeğenlere çok tatlı oldular. bu bayram herkesin yüzü gülsün inşallah..

kurban

Kurban kesmek, akıl sağlığı yerinde, ergen, dinen zengin sayılacak kadar mal varlığına sahip ve mukim olan her Müslümanın yerine getireceği mali bir ibadettir. ibadetlerde sorumluluk ve bu sorumluluğun bir neticesi olan ceza ve mükâfat da bireyseldir.
Diyanet işleri Başkanı bütün soruları cevapladı, aklıma takılan her şeyin cevabı burada var.

Herkesin şimdiden bayramı mübarek olsun...

konser

sevdiğim birinin konseri olsa da gitsek yaaa valla şu sıra çok ihtiyacım var.. Kültür sanat gezileri dışında konser de iyi geliyor bana. bu gezilerimi Kültür Sanat Harcamalarımda Toplamda 100 TL Bankkart Lira verdiği için bankkartla harcama yapıyorum. öğrenciler için avantajlı oluyor..

80 yılda yapılmayanı 20 yılda yaptı gerçeği

Recep Tayyip Erdoğan yaptıklarıyla, plan ve projeleriyle ülkemizi ileri taşıdı. Bunu görmeyen yoktur herhalde, cidden Allah başımızdan eksik etmesin. Yine yeniden RTE #20büyüktür80

siyasetten arınmış futbol sezonu

Türk gençliğinin bu olmadığını düşünüyorum, bunlar bir kısmın bilerek dayatmak istediği şeyler. #yenihükümettenbeklentim milletin refahını düşünmeleri
görsel

ak parti nin ayasofya yı ibadete açması

Recep Tayyip Erdoğan sayesinde Ayasofya Camii oldu, bunu kimse başaramamıştı. Yaptığı hizmetlerden bile anlaşılıyor ülkesi için ne kadar çok emek verdiği.. Şimdi ise 7'li koalisyon Ayasofya'yı müze yapmak istiyor, bu vizyonsuzluk nedir acaba ya şaka gibi..

ilk kez oy vereceklere tavsiyeler

Mazlumu değil zalimi koruyan bir yapıya olan saygım ve güvenim sonsuz ilk kez oy kullananlar unutmasınlar ki biz ülke olarak her seferinde Recep Tayyip Erdoğanın inandığı yolda beraber çok güzel işler başardık biz birlikte güçlüyüz..
görsel

fransa da allah ım bizi kafirlerden koru demek

Bunu yaşadım tam olarak Fransa'da arkadaşlarımla gezmeye gittiğimizde orada arkadaş edindik ama dedim ki yani canım memleketim yaa.. Allah bizi kafirlerden korusun işin şakası tabi ki. Kappatur'da 3.000 TL Bankkart Lira veriyor bu şekilde ne ülkeler gezdik 10/10 ya alıştık gezmeye. Bir kere yurtdışına çıkınca hep gitmek gezmek istiyorsun.

akkuyu nükleer enerji santrali

Berat Albayrak'ın en iyi projelerinden biri. Ülkemize çok iyi katkısı olacak. Türk ekonomisine dolaylı olarak 50 milyar dolarlık bir katkı sağlayacak. Tesis istihdam açısından da önem arz ediyor. Türkiye'nin elektrik talebinin %10'unu karşılıyor. Bu da tek başına istanbul'un elektriğini karşılamaya yetiyor.

enerji ve maden diplomasisi

maden alanında ne zaman iyi bir şey yapılmak istense belli amaçlarla fonlanmış kuruluşları karşısında gördüğünü söylüyor Berat Albayrak. yani buradan alıyoruz ki ülkenin yararına olacak şeyleri istemeyenler var. ayrıca karalama kampanyalarıyla, itibar suikastleri ve iftiralar atıldı. milletimizin yararına olacak maden çalışmaları için hangi adım gerekiyorsa onu izleyip o yolsa yenilikler ve iyileştirmeler yaptılar. müdahale varsa oyun vardır.

vatana hayrı dokunmayacak 6 kişiler

Yaklaşık birkaç gündür kısmetse iktidarız programına denk geliyorum içerik olarak altılı masaya değinilmiş çok da yerinde bir program olmuş. Bu altılı kendilerince devleti yönetmek isteyip bir masaya oturdular. Ancak daha aynı masada oturmaya tahammül edemedikleri kişilerle nasıl ortak bir karar alıp devlet yönetecekler anlamış değiliz. Ülke yönetimi tecrübe ve kabiliyet ister. 6'lı masada ne kabiliyet nede tecrübe var. Kendini bilmez, iş yapmaz, üretmez bir kadro bu ülkenin gereksinimlerini karşılayamaz.

altılı masanın entrikaları

bu entrikalarla ülke yönetmek istiyorlar, HDP'ye özerklik vermek ne demek? böyle bir şey kesinlikle olmamalı. Ayasofya'yı müze yapacak olan zihniyeti başımızda görmek istemiyoruz. 10/10 video bırakıyorum buraya hasgagdfjka

istanbul yeni havalimanında suyun 27 tl olması

şaka mı bu yaa saçma sapan fiyatlar, ben kesinlikle bu fiyatların normal olduğunu düşünmüyorum. biz giyim alışverişini bile kampanyalı yapmaya çalışıyoruz, zor geçiniyor insanlar. bankkart olmasa ne yapardım cidden bilmiyorum hayat zorlaşırmış.. Bankkartla ayakkabı, giyim ve aksesuar sektörlerindeki üye işyerlerinde Bankkart POS'undan tek seferde 400 TL alışverişimizde 30 TL, toplamda 150 TL Bankkart Lira veriliyor. ben zaten alınca ihtiyaçlarımı toplu alıp uğraşmıyorum, iyi oluyor böyle..