bugün

herbirinin tadı ayrı olsada bence gora dır.
(bkz: yahşi batı)
gora bir başka.
'her şey çok güzel olacak' tır.
'hokkabaz' favorimdir.
Hepsi ayrı güzeldir.
Sahanin cekip cekecegi tum filmlerin toplami cem yilmazin 1 filmi etmez.
bence filmden çok sahne gösterileri hoştur. cmylmz beni hiçbirşeyin güldürmediği kadar güldürmüştür.
açık ara hokkabaz. her şey çok güzel olacak filmi yanına yaklaşabilir az biraz.
(bkz: gora)
1- her şey güzel olacak. 2- arog. 3- yok.
All of them.
arog'dur..ayrıca ağır cem yılmaz hayranı olmama rağmen yahşi batı berbat geldi nedense..
(bkz: her şey çok güzel olacak)
yahşi batı forever.
yahşi batı tek geçilir.
kendi ağzından da söylediği gibi, "her biri kendi zamanına göre iyi"ydi aslında. 98'de herşey çok güzel olacak filmi gerçekten ağırdı. ben bilmem ama o zamanın dizilerine filmlerine bakan görebilir bunu. a.r.o.g. u da sinemada izlerken altımıza sıçmadık mı gülmekten? ama şimdi saçma geliyo tabii ki. he, yahşi batı vasattı misal. tabi bir komedi filmi olarak ele alırsak. hokkabaz da iyi film. ama sadece iyi. ötesi değil.

ama g.o.r.a efsanedir benim gözümde.

yazılan yorumlar bu kadar acımasızsa tek sebebi cem yılmaz'dan beklentilerin her zaman mükemmel olmasından kaynaklanıyor. keza kendisinden pek fazla yoktur memlekette.
En kötüsü yahşi batıdır.
(bkz: gora)
" av mevsimi " en iyisi .. diğer filmleride güldürmüştür ..
gora. tartışmasız.
av mevsimidir.
hepsi çok iyi ama a.r.o.g bir başka.
(bkz: error) henüz görülmedi.
her şey çok güzel olacak. kesinlikle en iyisi bu. hatta bu film en iyi türk filmleri sıralamasında ilk 5'e çok rahat gireceği gibi, benim de en sevdiğim yerli filmdir.

daha sonra yahşi batı gelir. sonra arog, pek yakında, hokkabaz ve gora. sonra iftarlık gazoz ve arif v 216 gelir. ali baba ve yedi cüceler biraz vasattı. av mevsimi'ni ise komedi olmadığı için saymıyorum. yoksa av mevsimi de iyi bir filmdi. karakomik filmleri daha izlemedim. vizontele'de yan roldeydi. organize işler de sadece öylesine bir sahnesi var.