bugün

akrep ten başkası olmayan erkektir. bunun için astrolog diye geçinen zırtapozlara ihtiyaç yoktur basit bir burç sembolü ile bile varılabilir bu noktaya. şimdi akrep , burçlar içinde 270 derece kıvrım gerçekleştirip fizyolojik elastikiyet döngüsünü en iyi açığa çıkaran canlı / nesnedir. bu da arabadaki göz algısını artırır , köşe kuytulara hakim olup beyni ve sonra ayakları doğru noktaya angaje etmeye yarar. bir şeyler öğrendiniz umarım.
başaktır. varsa iddalı arkadaşlar aksini ispatlayana kadar doğrudur.
oğlak ve ikizlerdir. yalnız başlıkta bir gariplik sezdim erkeğin burcu olmayacak mı? sabah sabah birkaç kere okudum kulağımı nasıl tırmalıyor ama nasıl, cevap vermeliyim bu ankete dedim.
oğlaktır. yani umarım öyledir.
eminim ki yay burcu erkeğidir bu. kurallara uyar ama hızlı ve çevik gider, trafik ve sağ şerit onlara göre değildir.
Yukarıdaki yorumlara bakarsak cevabı bütün burçlardır.
Kesinlikle ikizler burcu erkegidir.
Oğlak erkeğidir kesinlikle.
(bkz: ben)
kovadır. hızlı yaşayıp genç ölür. mottosundan asla taviz vermez. yolların tek hakimidir. altında a3 yardırır durur.
Hayatımda hiç araba kullanmamıştım, teknik olarak nasıl olduğunu biliyordum ama pratik olarak direksiyona hiç geçmemiştim.
bir gün ihtiyaç oldu acil otomatik opel ile trafiğe çıktım sanki 10 yıldır kullanıyor gibi.
sonra otomatik arabaları öylece kullanmaya devam ettim. ehliyet aldım.

ehliyet sınavına kadar hiç manuel araba kullanmamıştım. sınava gittim 10 yıldır manuel araba kullanıyor gibi sürdüm ehliyeti aldım.

sonrasında minibüs ticari araç ne varsa direk oturup koltuğa kullandım.

burç: oğlak!
"burçla ne alakası var bu işin, manyak mısınız lan" dediğim başlık.

(bkz: tommi makinen): yengeç burcu
(bkz: colin mcrae): aslan burcu
(bkz: petter solberg): akrep burcu
(bkz: sebastien loeb): balık burcu
(bkz: carlos sainz): koç burcu

böyle efsane sürücülerin hepsi farklı farklı burçların adamıyken, sen kimsin ki ehehe tabii ki benim burcum diyebiliyorsun amk?
Türkiye'de ki her bisikletçi insanın burcu dahil edilebilir. Türkiye de bisiklet kullananlar daha iyi bilir, öğrenir neyi yapıp neyi yapmayacağını. Çünkü her gün krizin eşiğine geldiği onlarca durum yaşıyordur, dikkate alınmıyordur, üzerine direksiyonlar kırılıyordur, hızla sollanılıp önüne geçilip fren yapılıyordur vs vs.
Bunu da mı açmıştınız valla pes.

aslandır herhal canım burcum.