bugün

Alman çoban ve doberman.
insanda zorla kendi milletini övme hissi uyandıran çağrı. yapmayın, etmeyin, ben normalde söverim milletime, durun... her tür itlik, çakallık ve tilkilik var benim milletimde, çok zenginim bu konuda yani.
En kotusu insan olan irkin guzel olanlaridir.
Isviçre çoban köpegı bernersennen'dir.
insandır. burda bile ırkçı, faşolar toplanmış. satın almayın, sahiplenin. sokaklarda telef olan milyonlarca köpek var ve cinsleri farketmeksizin tek istedikleri sevgi.
(bkz: pitbull)
tartışmasız (bkz: saint bernard).
Tabii ki dogo argentinodur.
(bkz: beagle)

böyle oyuncak gibi köpek. çok şaane bişey.
(bkz: kangal)
Bence norfolk terrier cok tatli ve zekiler. görsel
doberman.
(bkz: alman kurdu).
Boo sanırım en tatlısıdır bir de traşlıysa...
alman pointerlardır. hayatım boyunca 2 alman pointer, 2 ingiliz pointer besledim. eminim ki bunlar kadar sadık, akıllı, tatlı, hisli bir köpek türü daha yok. kangal ve kurtlarda iyidir. doberman, pitbull gibi çirkin vahşi köpek seven apaçilerin amk. illa vahşi mi lazım besle bir tane sivas kangalı. hem çok sadıklar. pitbulla dobermana bin basar. goldenlarda tam beslemelik, arkadaş edinmeliktir ayrıca.
labrador retriever-alman çoban köpeği - doberman-gibi köpeklerdir.
ama Abdullah Öcalan çok tehlikeli bir ırktır tercih etmeyin. Bu köpeği.
Rottweiler. En asil, en güzel köpektir, tüyleri kısa olduğu için de ayrıca güzeldir.
insanlar arasında ırkçılık nasıl kötüyse diğer canlılar için de oldukça bedbahttır.Şu cins sadık bu cins nankördür demek oldukça yanlıştır.Sahip olduğumuz/olacağımız/çevremizde gördüğümüz/çevremizde göremediğimiz hiç bir canlı hayvan bizim onlara yaptığımız gibi tanımlamaz.Onların tek istediği sevgidir.Bize sunabileceği en büyük şeyde karşılıksız sevgidir.Sevginin ırkı yoktur.Bizler de eğer insansak canlıları ayırmadan olduğu gibi kabullenip sevelim.
Tabiki Kangal , Dünyanın en duygusal ve sadık köpegi oldugunu unutmayalım.
eğer kızlara güzel gelmesini istiyorsan alacaksın bir boo bakacaksın keyfine.
Çeşitli şekillerde gruplandırılır. En guzel fizikli köpek ırkı doberman, en karakteri oturmuş alman kurdu ve kangal, en evcil golden.
tabii ki benim sevecen ve sempatik biricik oğlum; terrier - kaniş kırması.
Kesinlikle en güzeli sibirya kurdu. Maviş gözleri mükemmel özellikle yavru olanlar harika.
golden retrıver.
Kıvırcık tüylü kahverengi su köpekleri çok hoşuma gidiyor.