bugün

hem suçlu hem güçlü olmak deyimine bir örnek.

ama kabahat emre'nin değil, onu futbolcu diye sahaya sürenindir.
cemal süreya'nın da dediği gibi; küfür diyorum bir saldırmama eylemidir.
Emre Belözoğlu'nu ve küfürlerini savunan Fenerbahçe taraftarlarının ne kadar alçak olduğunu tekrardan göstermiş olay.

yahu bu adama kaç yıl önce siz "katil ananı g*tunden s*kim" diye tezahürat yapmıyor muydunuz? gördüğünüz her yerde ana avrat sövmüyor muydunuz? bu adam karşılık olarak sizin tribünlerinizin anasını, bacısını bırakmıyordu. ee şimdi ne oldu? can ciğer kuzu sarması maşallah, alıp veremediğiniz kalmamış anlaşılan.*
anasına bacısına yediği küfürler milyonu aşmış bi adamın dibine kadar haklı tepkisidir.e beynini siktiklerim senin anana küfür etsem yüzüne ne diyceksin bana ? ee o zaman neyini bıdı bıdısını yapıyosun at kafası.
Sefil bir aktivite içinde görgü kurallarına uymanın beklendiği olağan durum.
ruhunun ne denli kirlendiğinin göstergesidir.

çünkü taraftarlar o küfürü hak edecek herhangi bir eylemde bulunmamıştır. onu kale alan yoktu. ona karşı ne bir protesto ne bir alkış ne bir küfür. yok ama illa her olayın içinde olacak. bir de utanmadan sırtında taşıdığı milli formayı bahane etmez mi her defasında. la olm milli forma sırtındayken ülkenin vatandaşlarına nasıl bu denli ağır bir küfür sarfedebiliyorsun. bu ne kin amk.
(bkz: emre nin haklı olması)

haklıdır abi adam. kendilerine edilen küfürlere karşılık olması bir yana. destek vermesi gereken taraftar yuhalamaktadır.

kötü oynamadılar mı? evet oynadılar. fakat play off maçındayız. iki ayaklı bir tur. maçın bitmesine 10 15 dakika var. neyin ne olacağı belli değil. taraftar futbolcu yuhalıyor. ayıptır, yazıktır. taraftarın bağrına basıp zagrep te 4 atın turu alın gelin demesi gerek. ne kadar zor olsa da.
kale arkasından volkan ve emre'ye küfür eden tüm galatasaraylılara hitaben

http://galeri.uludagsozlu...C3%B6zo%C4%9Flu_48615.jpg
emre'nin hakedenlere ve o küfürün içeriğini sergileyen ''taraftar''lara gösterdiği yerinde serzeniştir. *
emre'nin bu işler parayla değil sırayla diye düşündüğü andır.
milli takımı ıslıklıyor diye küfretmeyi doğru bulanların ortaya çıkmasına ve ne tür bir ailede yetiştiğini göstermiştir. haklıyken haksız konuma düşmek böyle oluyor işte, milli takım oyuncusuna asla ve kat'a yakışmayan şeyler bunlar. derhal kadrodan çıkarılmalı, herkesten özür dilemelidir. yok ağzına sağlık, yok aferin ne tür insanlarsınız diyeceğim ama muhtemelen fenerlisiniz alıştık sizin gudik tepkilerinize, sonra da neden fenerliler sevilmiyor, tuhaf insanlarsınız.
ne olursa olsun milli takım futbolcusuna yakışmamıştır.
malum andan önce, kale arkasındaki kameranın merceğinde yansımasını görmesinden kaynaklanmıştır.
taraftarlar insan küfür edebilir,bu onların en doğal hakkı.

ancak emre insan değil onun duyguları yok o küfür edemez.

tt arena'da yapılan ikinci densizlik bu kadar göze batmazken emre'nin ettiği küfür zorunuza mı gitti ?
kendi kendisini motive etmeye çalışırken kameraya yakalanmış emre. olay şöyle gerçekleşmiş sanırım.
emre : olum bu maç daha bitmedi, yeneriz biz bunları, biz kimiz türkiye ben kimim emre hangi emre - kamera girer- o....ev...dı - kamera çıkar- emre.
emrenin volkana tepki gösterenlere gösterdiği seviyesiz tepkidir.

kıvırmanın yalan söylemenin anlamı yok ona küfrediliyor diye. emre küfürü volkanın kale arkasına sataşmasından sonra etmiştir. öncesinde ve sonrasında emreye karşı herhangi bir tepki olammıştır stadda. nerenizle izliyosunuz nerenizle yorumluyosunuz azcıkta olsa beyniniz var mı anlamadım.
tribünlerinde bir kişinin bile küfretmediği bir toplumda beni hayretlere sürüklüyen bir davranıştır. aklımın ucundan bile geçmezdi bir futbolcunun tribünlerde ki seyirciye küfredebileceği (!) . Yok efendim milli takımın formasını giyen bi oyuncu küfredemezmiş tribünlere . Ulan zaten adam eline mikrofon alıp tribünlere küfretmedi ki , küfrederken ağzı okundu . Belki de orda ki 11 futbolcunun tamamı küfür ediyo tribünlere bunun aksini kanıtlıyacak herhangi bi kayıt mı var ? emre tribünlere küfretmiş , tribündekilerde emre 'ye volkan ' a artık herneyse . ikisi de aynı bokun lacıverti . Tartışmanın bi anlamı yok her iki tarafın yediği de aynı bok . ikiside haklı , ikiside haksız .
ironinin amına koymuştur aynı zamanda.
milli takım oyuncusuna küfür eden kalitesiz taraftara emreninde aynı kalitesizliğiyle cevap vermesi.
(bkz: linç)
kesinlikle haklı bir önermedir.az bile söylenmiştir.
milli maçta milli takım forması giyen futbolcuya söven insanlar için söylenen söz..

bizim buralarda göte göt derler..

orospunun evladına da orospunun evladı derler dolayısıyla.

edir: ulan hepiniz mi içimizdeki irlandalılardansınız..

ne çok gavur türk varmış arkadaş..
emre has etmiş.