bugün

Sonra nazar yok derler... Umarım önemli bir sakatlığı yoktur.
Adam nazardan ölecekti allahtan çok dua ettim bir şey olmadan çıktı. Helal olsun sana emre mor sevdirdin kendini çocuk.
Bu gece gerçektende taktiri ve övgüleri hak eden kaliteli bir oyuncu olduğunu bir kere daha ispatlayan milli takım oyuncumuzdur.

pire gibiydi maşallah oradan oraya...
inş ciddi bir durumu yoktur.Kaliteli kumaşı var inş harcanmaz.
bu çocuk kendini kaybetmez ise çok iyi yerlere gelecek.
Ardanın milli maça girdiğinde gösterdiği başarıyı hatırlattı. Yolu açık olsun gencidir.
Anlık sevinçleriniz. 2 gün sonrada yerden yere vururuz. Sanki arda, ozan bu ülkenin bir değeri değil. Hadi aşırı şekilde övelim, pof poflayalım ki 2 gün sonra şımardı diye kızalım. Yürek, götü kalktı diyelim.
nedense kanım kaynıyor bu adama. helal olsun.
türkiyede oynamazsa adam olacak çocuk. allah yolunu açık etsin.
Vatan hainlerini morartmıştır. Evet.
Ben daha bu emzikteyken dediydim "bir yiğit geliyy ki ahan da ne geliyy..."
Umudumuz.
Dortmund eğitimini aldığı an o alman disiplini ile efsane olan çocuk.
Bir kac yila kalmaz bayern alir bunu.
Arda ne kadar antipatikse kendisi de o kadar sempatik.
balon diyenler onlayn mı?
böyle giderse türkiye'nin messi'si olabilir. hatta onun tahtını bile alabilir. bir de çok sempatik lan. maşaallah. allah yolunu açık etsin.
Yeterli şansı bulduğu takdirde gelecek sezon bundesliga da futbolunu, fiziğini epeyce geliştireceğine inandığım futbolcu.
Yolu açık olsun.
yeter amk nazar degdireceksiniz çocuğa.
Rakip takımı Çatır Çatır Çalıma dizmesine rağmen hala abartılmış balon ilan edilen yetenekli oyuncu. Ya abi biz ülkecek eleştirmek kelimesini yanlış anlamışız. eleştirinin iyisi de vardır kötüsü de vardır arkadaşlar. Yani her eleştiri kötü olmak zorunda değil. Yani birini eleştirmeye karar verince kötü yorumlamanız şart değil illa.
hani ikinci yarıda topu sürdü sürdü sonra auta attı ya. orda sağdan bindiren gökhana topu atsa yüzde 90 goldü ama ben sinirlendim mi? hayır. neden? emre vurabilir. orda emre harici başka oyuncu olsa direk söverdim ama bu çocuğa sinirlenemiyorum. eminim herkes böyledir. adamsın çocuk.
önümüzdeki yıllarda adını sıkça duyacağımız futbolcudur. (nazar değmesin inşallah).
Bitiricilik 0 yaziyla (sifir) umarim gelistirir kendini. Topun altina girmeyi ve kosarken plase yapmayi ogrenirse super star olur. Yoksa gokham tore ayarinda kalir.
fatih terim ve olcay yat yat diyor çocuk o sırada 60 metre depar atıyor. karakteri de tertemiz yükselen yıldızımızdır. lan olum biz bu çocuğa nazar değecez ya hadi hayırlısı.
görsel
ya büyümesin hep böyle tatlı kalsın.
(bkz: emye moy)