bugün

signal iduna park'ı gezen emre mor'un taktığı şapkadır. siyah zemin üzerine beyaz arapça yazılar falan?

tebrikler, nur topu gibi bir çomarımız daha oldu.

görsel

Edit: saçma salak konuşuyorsunuz aq. Yok London yazıyormuş yok Arapça Japonca birmiş; siyah zemin üzerine beyaz yazı bana bazı şeyleri anımsatıyor, burada polyannacılık oynamaya lüzum yok.
Bağcılar meydanda takılsa hiç sırıtmaz. Yanda ki şapkalı tiple köşebaşında çekirdek kola yapanlara benzemisler.
Cehalet hangi tarafta olursa olsun çok kötü lan. Çince veya japonca olsa anime diye izler bu mallar.
üstünde london yazmaktadır. ♞
Japonca yazınca marjinal arapça yazınca çomar mı oluyor. bazı yazarlar Yobazın canlı örneği.
Arapça yazıdan tiksinenleri görüyoruz. işte medeniyet bu.
Anlamıyorum nedir bu arapçayla derdiniz? ingilizce yazılı şeyler giymek sorun değil ya da japonca bilmediğiniz halde japonca dövme yaptırmak ama bir şapkada arap harfleri görmeniz oldukça sorun öyle mi? Çok gerici ve bağnazsınız. Bir de eşitlik diyince ne hikmetse hep ön sırada oluyorsunuz ama uygulamakta zorlandığınız da açıkça ortada.
Çomar diyenler seleniyorum size. Gigi hadid'de kapişonun arkasında Arapça zayn yazdırmış ve giymişti. Çomar diyenler bakalım bu kızımızada diyecekmi?
üzerinde لندن yani london yazıyor.

şapkanın tasarımıysa tamamen ışid bayrağını anımsatıyor. böyle bir zamanda kullanımı düpe düz art niyetlidir. Git kırmızı beyaz şapka giy de insanlar teröre tepki veren vatansever bir türk futbolcu olduğunu düşünsün.
kariyerini bos yere yakacak cocuk. avrupada affetmezler.
kemalistlerin gerçekten mal olduğunu bu haberin altına yorum yapan kemalistlerden anlayabilirsiniz. hem cahil hem mal..

hoplatmıştır.