bugün

tiyatro oyuncusu emre kınay, atatürk'ün partisiyim diye geçinenlerin son halini "ben utandım siz de utanın" diyerek gözler önüne sermiş.

https://www.youtube.com/watch?v=nkG-YDlaD54

edit: benim particilikle işim olmaz. a partisi b partisi de umrumda değil. yanlışlarını veya doğrularını söylerim. "atatürk'ün partisiyim diye geçinenler" dedim, çünkü her seferinde atatürk'ün partisiyiz derler, ama sadece lafta. ee bildiğiniz gibi lafla da peynir gemisi yürümez.
onun bunun şunun partisi olayına takmadan gerçekten yapılması gerekeni,söylenmesi gerekeni söylemiştir.
herkesin tıpkı onun yaptığı gibi yapması lazımdır.
yok atatürk'ün partisi,yok tayyibin partisi,yok kurmanji partisi diye diye aptal aptal,ergen ergen birbirinizi sınıflara ayırıp takım tutar gibi parti tutmanın sadece salaklık olduğunu bilmeniz gerekiyor arkadaşlar.
adam haklı bir isyanda bulunmuş.
doğru olan nedir'i örnekli göstermiş.
(bkz: emre kınay/#30483211)
Şüphesiz ki trakya'da önemli olan ideolojidir. Hizmet gelmez ama daima malum parti kazanır.

Bunlar da böyle yatar tuzluk koysak nasılsa atatürk'ün partisi deyip seçecekler diye.
Tatava yapmayin uzun uzun anlatirdimda ugrasamam sizinle.
Hakli isyandir. Tekirdag'da yasayan herkes bilir. Iki yildir yol calismasi ayagina butun yollarin altini ustune getirip yeni yeni duzenlemeye basladilar. Tam bir rezalet. Gecen sene camurdan yureyecek yol bile yoktu. Tam iki tane ayakkabim bu yuzden hic oldu. Bu sadece bir ornek. Bunun gibi saymakla bitmeyecek daha bir suru sey var. Evet efendim suleymanpasa belediyesi calisiyor.

Mustafa kemal ataturk'e saygim ve sevgim sonsuzdur ama chp zihniyetine kesinlikle degil. iki yildir yol yapacak da bitecek. Bu belediyenin zihniyeti bu iste.
baştan sona kadar haklı isyandır. bir daha buraya gelmem, gelirsem de dışarıda oynarım diyerek türkiye' de tiyatroya verilen önemi gözler önüne sermiştir.
haklı isyandır.

her ne kadar akp'yi sevmesek de, adamlar belediyecilikte çok iyi, kabul etmek gerek.