bugün

Vaslui maçında çok aranmış.
Arkadaş benim kulübümde ucuz adam istemiyorum. Bunu emre yi kastederek değil, Fenerbahçe kulübündeki yetkili makamlara saygısızlık eden bir adamın takımda kalmasını isteyen düdüklere söylüyorum.

Adam gibi tutamayacaksanız, tutmayın.
Fenerbahçe hizmet geçen herkese karşılığını vemiştir. Kıymetini bilmeyenlerin kulüple bir bağlantısı yoktur. Emrenin yaptıkları aykut a değil, kulübe yapılmıştır.
Tuncay a da ihtiyaç duyuldu takımda zamanında.
gönderilmesi büyük hatayken ne fenerbahçe hakkında ne de kendisini gönderen aykut kocaman hakkında tek kötü söz etmemiştir.
bir fenerbahçe efsanesidir artık benim gözümde. kulüpteki geleceği de aykut kocaman'dan fazla olacaktır.
sadece futbolculuğunu yorumluyorum. bence 32 yaşında olmasına rağmen selçuk inan da dahil olmak üzere türkiye nin en iyi orta saha oyuncusu. hatta belki futbolcusudur. box to box orta saha kavramının çok daha ötesi. adam halı saha ruhuyla top oynuyor. nerdeyse gelip kaleciden top alıp rakip ceza sahasının önüne kadar götürüyor. yokluğu o kadar belli ki fenerde. dün vaslui maçını izledim. egemen , bekir , cristian , selçuk topu aralarında çevirip duruyorlar. sonra çok sıkışınca volkan a atıyorlar. o da vuruyor ileriye bam güm. meğer fenerin en önemli oyuncusu emre imiş. yaptığı iş iniesta ve xavi ne yapıyorsa aynısı.
kendi futbolcusuna sahip çıkmayarak aslında bir gsli ya da bjkli gibi takım tuttuklarını gösteren bazı rengi bozuk sözde fenerbahçelilerin, kendisine "ucuz" dediği adam.

bütün gs medyası geldiğin günden beri senin üstüne oynasın, saha içinde rakip futbolcuların seni delirtmek için yapmadığı şey kalmasın sonra gel sen oyna lan yavşak.

bunları göz ardı ederek emre ye laf eden nankör ibneler yanlış takımları seçmişlerdir benim gözümde. gerçek renginiz neyse en kısa zamanda ona dönmeniz dileğiyle.
keşke gitmeden önce crisrian'a sağlam bi' dayak atsaydi da şu crisrian'ı bir daha takımda görmeseydik.
fenerbahçe den gönderilmesi fenerbahçe için hayırlı olmamıştır. takımın ağırlık merkezi bozuldu bir kere. yeniden kur kurabilirsen.
bence kaldırcağı süper kupanın sapını, onu takımdan uzaklaştıran fenerbahçelilere hediye etmelidir.

beter ol ulan fener, maşallah dediğin 3 gün yaşamıyor, kovduğun adam gidiyor süper kupa alıyor. ahahah.

tanım: şehremini lisesi mezunu insan.
Aykut kocaman gönderdiği iÇin mutlu mudur merak ediyorum, bı Fenerli olarak Galatasaraylı bı futbolcuyu bu kadar benimsememistim. Emre fb nin bel kemigiydi, takıma katkısı iÇin teşekkür ediyor, atletico Madrid'de ilk 11e girmesini diliyoruz
Fenerbahçe'den gitmesi kötü ama yeni takımın kupa kazanması çok iyi olan önemli şahıslardan sadece biri .-
atleticonun eriterek adam ettiği futbolcudur. sanırım önce medium formayı koyuyorlar sonra bu formaya gir de gel diyorlar. bence mantıklı.
çıktığı finalde 5 dakikada olumlu futbol oynamış sporcudur.
Türkiye'de Galatasaray ve Fenerbahçe takımlarında forma giymiş. Yabancı liglerde de önemli takımlarda oynamış. Zengin kariyerli bir futbolcudur. Bu sezon Atletico Madrid forması giyen Emre şu an itibariyle Süper Kupa sevinci yaşayan futbolcumuzdur. Arda'yla birlikte.
oyuna girmesiyle birlikte çok faydalı olacağının sinyalini vermiştir.
http://emrebelozoglu.foru...oustos-2002-star-gazetesi

büyük çocuksun! belözoğlan..
doğum günü üç gün önce olan 1980 doğumlu futbolcu.
milli takımda iyi oynadığı pek görülmeyen futbolcu.
Selçuk inan ı kesen oyuncu. Çek git artık.
karakterini bilemem ama kaliteli oyuncu.
ne zaman birileri emre hakkında ileri geri konuşacak olsa onları anında susturan futbolcu. estonya maçında klas bir gol attı. ama tabi selçuk olsa iki tane atardı, orası ayrı.
10 kişilik estonyaya gol attı diye maradona oldu yine bizim ırkçı emre..
estonya maçında milli takımımızın golünü atmasına rağmen, çirkefliğinden hiçbir şey kaybetmemiş topçudur.
11 eylül 2012 türkiye estonya maçı nda gol attıktan sonra yaptığı hareketle yine karakterini gösteren futbolcu. adam gibi sevin golüne ulan, yine sansasyon peşinde. aklınca tüm takımı hocanın yanında toplayacak. sen sevincini yaşa, takım hocasını seviyorsa yapar o hareketi zaten, senin dikte etmene gerek yok. hayatımda bir insan bünyesinde bu kadar çok ego görmedim. gören varsa beri gelsin.
futbol kalitesini bilmem ama milli takımda olmaması gereken oyuncu. basın tribününe al bu sana girsin şeklinde kolunu uzatması, maç sırasında taraftara küfür etmesi bunlar kabul edilecek şeyler değil kimse kusura bakmasın.
Türkiye'nin en tecrübeli ve kaliteli oyuncularından biri. Formanın hakkını veren bir oyuncu. Yeniyetme değil ay yıldızlı formayı yıllarca terletmiş ve onu sonuna kadar hak etmiş bir futbolcu.
futbolun karakterle oynanmadığını gösteren top tepici.