küçük ekmek kırıntısını sevdiğim kadar sevemedim bu adamı. o kadar antipatik. ancak şu var; helal olsun bu adama. 32 yaşında ispanyaya transfer olmak gerçekten her yiğidin harcı değil.
habertürk'ün haberine göre 10 yaşından beri atletico madrid takımını takip ettiğini öğrendiğimiz futbolcu. şaşırdık mı? tabii ki hayır. yarın bir gün olur da valencia'ya gidip " 5 yaşından beri valencia'yı takip ediyorum, hatta yarasa dövmesi yaptıracaktım annem izin vermedi" derse yine şaşırmayız.
tuttuğu takım sayısı bir elin parmağını çoktan geçmiştir.

(#16156950)
athletico taraftarı olduğunu açıklamış futbolcu. sadece ohannes diyorum.

http://www.goal.com/tr/

resim de var burda.. ben yine de caps aldım. zaytung haberi gibi amk.

görsel
ulan adam gitmiş taaa ispanyalara, hala buradan laf sokmaya çalışıyorsunuz.
giderken üzülmüştüm, ancak fenerbahçe ve kendisi için en hayırlısı olmuş, anladım.
(bkz: 10 yaşımdan beri atletico madrid liyim)
Galatasaray'da top koştururken Galatasaraylı, Fenerbahçe'ye geldiği gün 'doğuştan Fenerli' ve A.Madrid'deki son röportajdan sadece tek bir cümle: 'Ben 10 yaşından beri Atletico'yu takip ediyorum.'

Canımızsın Emre!

Edit: Fenerli arkadaşlardan eksiler yağıyor. Tarafsız baksanız olaya görüceksiniz ama kimin umurunda!
meğer koyu atletico madrid taraftarıymış haberimiz yokmuş.
5 yaşında keman, 6 yaşında piyano, 10 yaşında da athletico madrid taraftarlığı dersi almıştır.
kaynaksız arkasından konuşulan kişidir. Kaynak yazılı basınsa, yine kaynak sayılmaz.
beklenen açıklamayı yapmıştır. ulan halı sahada maç yapsan ben zaten çocukluğumdan beri bu takımı tutuyorum diyeceksin ayıp be.

"Yeni sezon öncesi Atletico Madrid ile sözleşme imzalayan Emre, kendisini üç seneden beri ispanyol ekibinde oynuyormuş gibi hissettiğini belirtti."
fanatik fenerbahçeliyim, yaşım 26.

bu yaşıma kadar izlediğim fenerbahçe'de emre belözoğlu kadar yetenekli ve takımı için savaşan bir türk orta saha görmedim takımımda. inter lazio maçında oyuna sonradan girip 2 gol attığı maçtan beri bu adama hayranım arkadaş. kimi alırsak alalım orta sahada onun yaptığını yapacak bir adam bulamayacağız.

belki burayı okur diye, teşekkür etmek istiyorum, fenerbahçe'ye kattıkları adına.

http://www.youtube.com/watch?v=IGGTtszgOR0
hani takıma gitse ben doğuştan bu takımı tutuyordum diyen futbolcu. ama oynadığı takımlar iyi takımlardı galatasaray, fenerbahçe, inter ve atletico madrid. atletico madridte emreye başarılar.
ben hep soyadını belezoğlu diye bilirdim bu futbolcunun. şu an atletico madrıd de oynuyor sanırım.
bir basın açıklaması düzenleyerek belöz ün ne anlama geldiğini halka bildirmesi gerektiğini düşündüğüm futbolcu. kendimi bildim bileli ne anlama geldiğini bilmiyorum bileni de görmedim.
Galatasaray'da oynadığı dönemde Fenerbahçeliler tarafından açılan 'katil emre' pankartlarına maruz kalmış. Aynı sloganla kötü tezahüratlarla karşılaşmış, sonra kaderin oyunuyla beraber aynı Fenerbahçe'de tabiri caizse kral olmuş futbolcudur. Evet futbolcudur. Yüzyılın en karaktersiz adamlarından biridir kendisi ancak en iyi yerli futbolcudur.
vaslui maçın da Fenerbahçenin mumla aradığı adam.
hakkında bu kadar çok entry girilince öldü mü lan yoksa diye bi an heveslendim ama hemen sonrasında gene hayal kırıklığına uğradım.

tanım: topçu.

edit: bu adam (?!)* hakkında küfür içermeyen bişey yazabildim sonunda. helal diyorum kendime. silmeyin lan bu entryi mod tayfası. kendimi nasıl geliştirdiğimi anlayacağım bunu her okuduğumda. lazım bu bana. silmeyin amk!
bugün anladım ki seni çok arayacağız emre.
aykut un ipinin çekilmesine sebep olacak adamdır.

gittiği günde söyledim, bunun gibi gönülden oynayan adamları gönderenlere yazıklar olsun.
Kazara yüzü medyada görüldüğünde, mide bulantısına sebep olabilir.
aykut kocaman gitse bu adam hem teknik direktör hem oyuncu olsa vaslui'yi elerdik. bu adam süper finaldeki trabzonspor deplasmanı sonrası efsane oldu fenerbahçe için. ve yollandı. yazıklar olsun.
orta sahada koskoca bir delik açmış adamdır. gitti o boşluk zor dolar. şimdi hep aykut hoca diyoruzda hırsızın hiç mi suçu yok? emre'de az düzgün dursaydı sağa sola çatmasaydı kardeşim. adam hem basınla hem hocayla çatıştı. hemde başkan başlarında yokken. basın zaten adam harcamaya yer aramaktadır. adam kalitesiz mi? tabii ki de değil at. madrid'e gitti sonuçta. yazık oldu kaybeden fenerbahçe oldu.
10 yasin dan beri de madridi takip eder severmis kendileri ne kadar yavsak biri yahu.
her ne kadar kişiliği hakkında iyi şeyler söyliyemicek olsamda, Tugay'dan sonra Türkiye'nin yetiştirği en yetenekli topçu.