bugün

kağıt evler adlı albümünde hoşçakal ve beni unutma gibi birbirine her bakımdan ters iki şarkıya yer vermiş sanatçı. emre aydın'ın ruh halini çözemedim gitti. aynı albümde geniş zamanlar yok'tan sonra son defa'yı koyması da tesadüf olamaz.
feridun düzağaç ile birlikte kronik depresif, aşk acısı çeken adam olarak anılır.
kaliteli müzik ve sözlerin sahibidir. beni unutma şarkısı ağlatır.
(bkz: 27 mayıs 2010 emre aydın marmaris konseri)
bekleriz efendim..
şarkı söylememesi gereken adam.

parası neyse vereyim, söylemeyiver azizim!
ömrü boyunca şarkı söylemesi gereken adam.
beni daha iyi kimse anlamadı...
sanatçılık kavramına yeni anlamlar yükleyen adam. sayesinde, artık sokaktaki adama bile sanatçı diyebiliriz.
sarkilari hep ayni tip. her sarkisinda melodiler sözler hep birbirini andiriyor.
hoşçakal daha durmam boşluklarında ben unutuyorum.
yeni albümüyle(kağıt evler) çoğu kesimi g*t etmiş ona buna şataşarak değil işini yaparak gündemde olan albümdeki şarkıların %90 nını kendisi yazan mtv ödüllü sanatçı.
s harfini telaffuzunu düzeltmesini temenni ettiğim adam.
2010 albümü olan '' kağıt evler '' ile kitlelere bir kez daha başarısını göstermiş sanatçı.
yerel bi karakter olmasına rağmen dünya starı kaprisine sahiptir. ankara akm konserinde de görülmüştür ki, mtvden psikopat hayran kitlesinin defalarca oy vermesi sayesinde aldığı ödülün kaldırma kuvveti, kaba yerlerini nirvanaya ulaştırmış. bi adamın bu kadar oldumcu olup, bu kadar sevilmesi hayran kitlesinin kalitesi hakkındada soru işaretleri uyandırmakta.
bugün twitter'da yazdıklarıyla düşündüren ve etkileyen insan.
"yalnızlık dediğin belki de sensindir. korkma! zırhını çıkart! üşümeyeceksin! en renkli balıkları sadece sular çekilirse görebilirsin."

doğru, yalnızım diye dövünüyorum ben ama... duvarlarımı yıkmayı denemedim ki hiç!
Kızların hasta olduğu güzel parçaları olan sanatçı.
bir insan bu kadar beyefendi olabilir ya.tek geçtiğim insanlardan biri.tüm şarkılarının sitem olmasının sebebi birini çok sevmiş geçmişte.öyle söylemişti beyazda.ve terkedilmiş.vay be dedim.o gözleri kim terketmiş....
hoşçakal adlı şarkısıyla ününe ün katmış ayrıca çok karizmatik ve güzel türkçemizi en iyi şekilde kullanan, ifade eden şarkıcıdır.
çok iyi şarkı sözlerine imza atan şarkıcı...
liseli kızların ve üniversitede okuyup liseli kız zekasına sahip olan kızların dinlediği şarkıcı.
'annem için annem için' nidalarıyla söylediği şarkının ardından 'noluyo lan' şeklinde bir tepki vermeme yol açtı. eğer kendini şarkıda anlattığı gibi hissediyorsa intiharı yakındır.
Kelime oyunu yapmak için kendini kasan, şarkı sözlerinin bir kısmı berbat! bir kısmı eh! ve Çok az bir kısmı da güzel olan, sürekli bağıran çocuk sesli pop *şarkıcımız...
Depresif takılmanın moda olduğu şu dönemlerde modaya gayet iyi ayak uyduran tiplerden.
Fanlarının %90'ından fazlası çocuk bu arada.
Yakışıklılığına takılmışlar fazlaca..
Ayrıca adamda bir hava var, tarkan'da bile yoktur lan o hava.
Hayranlarının yemeden, içmeden, sı.madan, uyumadan oy vererek mtv birincisi yaptığından olsa gerek.
Türkiye'de bile en iyi! sıfatını alamamışken Avrupa'nın en iyi olması da şaşırtıcıdır.
kısacası;
Sevmiyorum lan bu adamı! Bıktım lan önüm, arkam, sağım, solum emre aydın!
2006 yılında ilk albümü afili yalnızlığı nisan ayı başında da ikinci albümü kağıt evleri yayınlamış, bana göre gelecekte daha da büyük işler yapacak olan sanatçı. müzik yeteneğinin yanında edebi yeteneğinin de olduğu açıktır.

hatta bi ara şiir kitabı çıkaracaktı adı da '' anne okuma bunları'' gibi birşeydi.
şarkıları bu saatte çok iyi gidiyor.

iyi dediysem de, iyi koyuyor yani.
avrupa'ya açılma kararı almış kendisi. rahşan gülşan'ın yalancısıyım ama umarım başarılı olur.
rock müziğin küçük emrah'ı.
güncel Önemli Başlıklar