bugün

t tipi cezaevinde yattığı için artık sonunda t olan katil.

allahın sopası da baya bi değişik.
bir insan. bir olay yaşadı ve bedelini ödeyecek. yanlışlarının karşılığını yargı ve yaratandan alacak. dikkat edin eleştirdiğiniz insanların durumuna düşmeniz an meselesidir ve emin olun beterin beteri var.
https://seyler.eksisozluk...-olan-toplumsal-sapkinlik

Hakkında ekşi sözlük’te şöyle bir enfes yazıya rastladım, kim yazdıysa eline,aklına sağlık.
Madem o kadar vicdan azabı çekiyor, sıksa ya kafasına bi mermi!
Belki o zaman kamu vicdanı bir nefes alır.

Iceceginiz içkinin amk ben, yavşaklar.
Alkol alıp trafiğe ciktigi için, kasıtlı cinayetten yargılanması ve en agir cezayı alması gereken kişi.

Black mirror'da vardı bi bölüm.her günü tekrar tekrar yaşatıyorlardı bir suçluya. Keşke öyle bir ceza sistemimiz olsa.
isteyerek ya da istemeyerek bir ailenin dağılmasını sağlayan insan!
Olay zamanı alkollü olup olmadığı anlaşılabilir umarım.
Kaza mı? cinayet mi?
Tabiiki Allah kimsenin başına böyle kaza vermesin ama bu adam da harbiden çok kurnaz ve düzenbaz birisi boşuna senarist olmamış.ilk başta kenan doğru denen safı nasıl bulmuş ki arkadaş uğruna suçu kabullenip içerde yatmayı kabul ediyor. Çoğu insan bırakın arkadaşı kardeşi yada babası için yapmaz bunu.Yada kimbilsin neler vadetti o salağa o safta inandı.Bu saatten sonra ikisi de aynı kategoridedir.Tanık olarak dinlenen Çekici opetarörü aracın yanında bir adet viski şişesi ile üç adet bira kutusu gördüm diyor. Aynı tanık otoparkta da aynı aracın yanında bir şişeşi gördüğünü söylüyor. Teslim olma şekline gelince gene kurnazlığın alası, vucuttan alkolün estikisini atmak için günlerce adaletten kaç ondan sonrada kendini acındıracak duygusal şekilde elle yazılmış tweet at, teslim ol bizde yuttuk.
kendisinin yaptığını 6 gün sonra itiraf ettiği kazada, diğer otomobilde bulunan sürücü 59 yaşındaki Ayhan Özçelik ve kızı 16 yaşındaki Zeynep Özçelik'ten sonra tedavi altında bulunan eşi Nilgün Özçelik de yaşamını yitirmiş.

http://www.dha.com.tr/yur...3e-yukseldi/haber-1546418
behzat amirim seni ele geçirseydi napardı emrah ?

kandaki alkolün promili 0 a düşünce mi çıktın piyasaya emrah ?

umarım içerde birisi seni karısı yapar emrah...
Emrah serbes in kişiliği, yazarlığı, dünya görüşü kenara konularak, dikkate almadan ve alkollü olup olmadığı konusunda bilgim olmadığından o konuya girmeden baktığımda aşırı hız nedeniyle 3 insanın ölümüne neden olmuş kişi. Umarım mahkemeden çıkacak sonuç herkezi tatmin eder ve en ağır bedeli öder.
Allah belasını versin artık yaa silemiyorum hafızamdan sürekli sonunda t yok diyorum içimden. Why man why?
solcu gibi görünen kürt milliyetçisidir.

- trafik kazasında 3 kişinin ölümüne sebep oldu.,
- önce inkar edip arkadaşına üstlendirdi.
- polis olayı soruşturmaya başlayın acele acele pişman olmuş gibi itiraf mektubu yazıp sosyal medyadan paylaştı.
- ardından kamera önünde t tipi şov yaptı.
- en fecisi ise polise verdiği ifadelerin tamam yalan çıktı. alkollü, aşırı süratli kullandığı gibi öldürdüğü aileyi suçladı.

bir balonun daha sonuna geldik.
belki yanlış anlayıp linç edeceksiniz ama sonradan anneninde ölmesi iyi olmuş bence. yaşasaydı hayatı boyunca kızı ve kocasının yasını tutacaktı, onların yaşamını yitirmesine neden olan katilin, yazdığı kaza senaryoları yüzünden güzide halkımız tarafından savunulduğunu, el üstünde tutulduğunu görecekti. bunları görmesindense ölmesi daha iyi oldu.
soyadının sonunda t var mı yok mu, doğrusu t ile t olmadan mı vs geyikleriyle sulandırılan bir trafik canavarı...

ortada olmayan bir -t-den bahsedeceksek eğer ;

ölen üç yurttaşın hayat'larında -t- vardı ve o hayatı bu yazar bozması ellerinden aldı ve de geriye haya kaldı..

haya da kalmasaydı emrah serbes halen dışarıdaydı, hayattan kopardıklarından kalan t ile serbes"t"çe dolanmaktaydı ..!
trafik kazalarının durmadığı güzel ülkemizde, sırf ünlü olduğu için bu kadar çok konuştuğumuz kazanın sorumlusu.
bu kaza üzerine emrah serbes'in kişiliğini mi konuşmamız gerekiyor?
bizim millet araba kullanmayı bilmiyor. arabanın ciddiyetinin farkında değil. kurallara uyulmuyor, sürücüler yayalara hiç dikkat etmiyor. Bizim bunları konuşmamız lazım. ders çıkarmamız lazım. farkındalık oluşturmamız lazım. ama neredeeee...
Bu adamin itirafinin palavra oldugunu surdan anlamistim. Guya soforunun yorgun oldugunu gorunce direksiyona o gecmis. Kendisi belliki araba sevdalisi. Yoksa siradan kisi o spor arabayi almaz. Soforunun yorgun oldugunu gorunce direksiyona ben gectim diyerek calisanlarina karsi duyarliymis gibi ekstradan bonus sempati kazanmaya calisti.
(bkz: cihangir eliti)
ilk başta gözümde Yazdığı behzat ç kitapları ile kendini okurlarına beğendiren genç bir yazar olup, son gerçekleştirdiği olay yakışmayan kişi.
katildir. alçaktır. umarım uzun yıllar hapiste kalır.
istemsizce insan bu ismi görünce sonunda t yok diyesi geliyor bu adam bence ilüminati bilinç altımıza bu mesajı işledi.
Bir baba, bir anne ve 16 yaşında genç bir kızın ölümünden sorumludur.

insanın elinde olmayan şeyler olabilir, kötü tesadüflerin sonucu meydana gelen şanssızlıklar da olabilir. Ancak sorumluluk sahibi bir insan olarak hepimiz en iyimser tanımla bu şanssızlıkların kötü sonuçlarını telafi etmeye çalışmak zorundayız.

Twitter'dan paylaştığı mektuptan öğrendiğimiz kadarıyla kazadan sonra yaralıların nabzı atıyordu. Ambulans gelene kadar yaralılara basit ilk yardım tedbirleri uygulayabilirdi. Kanayan bir yere bastırabilirdi. Diğer araçları durdurup doktor hemşire var mı diye sorabilirdi. En azından yaralıların bilincini kaybetmemesi için onlarla konuşabilirdi. Ağır yaralı bir insan uyuklamaya başlar. Konuşularak uyutulmamalıdır yaralı. Uyursa ölür çünkü. Emrah serbes gibi bir polisiye yazarının bu basit şeyi bilmemesi mümkün değil.

Özetle bir kazaya karıştı ancak o insanları o halde bırakıp kaçtıktan sonra bu durum ne vijdanen ne de hukuken kaza olarak nitelendirilemez artık.
hala kaza yaptı diyenler var. bu kaza değil cinayet.

kaza: normal hızda giderken önünüze köpek çıktı, direksiyonu kırdınız ve sağ şeritteki araca arkadan çarptınız, araçtakiler yoldan çıktı devrildi. bu bir kazadır.

cinayet: spor bir araba ile alkollü bir şekilde hız yaparken bir araca arkadan çarptınız. bu dünyanın her yerinde cinayettir.

alkollü araç kullanan herkes cinayete teşebbüs etmektedir.
Sonunda t yok. Bir yazar.
adam en azından teslim oldu sinan çetinin oğlu gibi ne yaptığı belli değilmiş gibi hareket etmedi.
görsel
beşiktaşlılığıyla bilinen şahıs.

tam bir bjk'li.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar