bugün

Durduk yere akla gelen kraldır.

Acaba ne yapıyordur, seni de unutmadık doğum günlerinin vazgeçilmezi.

Dip not: liseliler bilmez.
Buralar hep kırmızı karanfil....
(bkz: unutmadık)
Kanın yerde kalmayacak reyis.
Unutursak kalbimiz kurusun.

Hatırlamayan uludağli değildir.
yaşasın emrah can zeytun! aradan seneler geçti ama unutulmuyor be. az önce bilgisayardaki dosyalarımı inceleyip düzenlemeler yapıyordum ki emrah can zeytun'un attığı son entry'i sakladığımı farkettim. okumayalı uzun zaman olmuştu az önce tekrar okudum ve tekrar güldüm. o entry çok nadir bulunur, kimse bilmez. herkes merak etsin ve bir uludağsözlük efsanesi olarak kalsın istediğimden burada da paylaşmıyorum.
hakkında 31 adet başlık açılan ve sözlükte takıldığım zamanlardan aklımda kalan 3-5 olaydan biri de bu çocuğun yarattığı olaydır ki olayın baş kahramanı da bu elemandır. acaba bu sene annesinin doğum günü için ne çılgınlıklar yaptı? atarlı bir gencin tekiydi işte.
hatırladıkça güldüren yazar.

geri gelse keşke.
(bkz: yine de şahlanıyor aman)
arkasından biraz daha konuşmaya devam ederseniz alayının ölmüşüne, geçmişine, altına, üstüne iyi dileklerini sunacak olan bir adem oğludur.
(bkz: onuncu nesil silik)
atarı basmıştır modlara:

https://www.facebook.com/emrahcanzeytun
12,5 falan...
annesiyle babası aynı gün doğmuş olan yazardır.
sistemin karşısında durduğu, sistemin kölesi olmayı kabul etmediği için silik yemiş yazar. hepimiz emrahcan'ız, bizi de silin. * *
işte buralar komple boydan boya kırmızı karanfil ile dolmasını sağlamış yazardır..
- sen kimdin muhterem güneş gözlüklerinden tanıyamadım?
+ acımız büyük...
analı entrysini görmeyenleri meraka düşüren yazıdır. neydi acaba bu kadar.
moderasyon ona 'ananı da al git' demiştir. Ama merak etmesin imza kampanyamızı başlattık. Artık herkes annesine rahatça mesaj bırakabilecek.
Kelebek ömürlü bi kardeşimiz.
Edit:"nusrettin iyi adamdı. üç çocuğu,karısı,baldızı,kaynatası,arkadaşları vardı. yalnız değildi.. iyi kötü sevmiş,sevilmiş,ömrünü heder etmemişti. yaa..anladın mı kazım? anladın mı anam,babam,kardeşim.. arkadaşım kazım?"
facebook profiline de şunları yazmış;

--spoiler--
beni uludağ sozlukte silen çok bilenlerin az konuştuğu yada susturulduğu sitenin işe yaramaz götvereni sildiğin kişinin facesindesin evet emin olabilirsin sana tek sözüm canın cehenneme ben anneme olan hassasiyetimi ona olan sevgimi senin arka bahçene kazıdım ve sen kaybettin ben kazandım sana tavsiye yavşak ana ve oğul arasına asla girme nenedi ne olursa olsun hadi öpüldün hackulusala da bekleriz
--spoiler--

irkildim yeminle. üşüyoruz...
gidişi muhteşem olmuş yazardır. umarım dönüşü de muhteşem olur.
görsel
yazık olmuş, çabuk tüketilmiş bir arkadaş.

keşke tanışma fırsatımız olsaydı, açaydım ellerimi böyle, gitme diyeydim...
onuncu nesil 1 günde uludağ sözlük fenomeni olmuş silik yazar. gece gece yarmıştır.

bu sefer güldürmedi. acımız büyük. ne olurdu burada kalaydı açaydım kollarımı, ondan önce beni silin diyeydim.
unutulmayacak yazar.

--spoiler--
one day uludağ sözlük shall fade and crumble. yet you shall always be remembered.

r.i.p
--spoiler--