bugün

üzücüdür. ilişkiyi hırpalamaktan başka bir şey yapmamaktadır.
örnek verecek olursak: akrabaları gelmiştir, telefonunu kapatmış, akrabaları gidene kadar açmamıştır. ama sizin akrabanız gelince ve üstelik arıyorsa da "neden benle ilgilenmiyorsun" tribi yapmaya başlar. işte bu durumda karşıdaki kişi empati kurmayı bilmiyordur.
bir üst model olarak, farkında olup aynı davranışa devam edenleri var bir de bunun. aman diyim.
empati mi yapamaz yoksa empati yapmak işine mi gelmez bilinmez ama ortalıkta bunlardan çok fazla olduğu kesindir. kendisi kıskançlığın dibine vurur saçınızın şeklinden bile kıskançlık teorileri üretirken siz onu yanında bir karşı cinsle gördüğünüz zaman ''noolcak yeaa o benim kankam'' der normal karşılar. insanı çıldırtır. uyardığınız halde sizi kıskanç olmakla suçlar topu size paslar haklıyken haksız duruma düşersiniz. size ne yapıyorsa aynı şekilde karşılığını vererek zorla empati yapması sağlanmalıdır. öyle bir durumda zaten sizi terkedeceklerdir. burdan anlaşılabilir ki empati yapmak işine gelmiyordur.
yuvada kuramaz. ayrılın.
bencildir.
empati kurmak sevgili işlerinin en büyük olayıdır zannımca.
yanlış insanla birlikte olduğunuz güzel bir göstergesidir.
ilişkide önem verdiğim en önemli şeydir.
Empati olmadan asla bi ilişkinin sürebileceğini düşünmüyorum, ilişkiyi geçtim normal bi arkadaşlık bile devam etmez.