bugün

http://www.pressturk.com/...-pittbulllu-gonderme.html

12 mayıs 2012 fenerbahçe galatasaray maçı sonrasında iki gs oyuncunun uygunsuz pozudur. bari formanızdan utanın derdim ama yakıştıran yakıştırıyorsa bize söz düşmez.

dikkat +18 liktir.
(bkz: mehmet topsunuz)
bazi dangalaklarin anlamamakta inat ettigi uzerine birde takimdan gonderilmesi lazim gibi zevzek zevke cumleler kurdugu, bir sekilde biri isin gerceginin meloyu kaldirmak oldugunu kanitlasin diye umdugum olay.
gs lilerin ya çok saf ya da el mecbur saf ayağına yatmakta yarar gördükleri destektir.

adamlar çalışmış, antremanlı.

siz o pozun masum ve ya spontane olduğunu sanıyorsanız hala annenizin margarinini kullanıyorsunuz demektir.
(bkz: oo beyler tren yapmışız)
hiç böyle arkadan yanaşıp da yerden kaldırma amaçlı haraket görmedim dediğim harekettir.

ama isteyen gs liler formalarını giyerek kendi aralarında uygulamalı denemelerini yaparlarsa kesinlikle bana hak vereceklerini umuyorum.
her gs linin mutlaka çerçeveletip duvarına asması gereken olağanüstü desteğin resmidir.
evet emmanuel eboue felipe meloya dayıyor. onlar gay. bu yüzden gerçek şampiyon fener.
not: sadece biraz buz basayım dedim ama çok sıcakmış hala soğumamış ki.
galatasaray futbolcularının içlerine işlemiş eşcinselliğin dışa vurumudur.
tüm gs lileri en az melo kadar tatmin etmiş destektir.
gs aldığı hangi adam efendi ki ? Eskiden bülent korkmaz tekme tokat vururdu sahanın içinde, arif hep sahtekar. Hagi her turlu pisliği yapar, filipescu oyunculara lama gibi tükürür. Ayhan, sabri terbiyesizin önde gidenleri. Şaşırmamak lazım.

edit: eksilemeye başlayın gsliler. Sizin fanatizm gözünüzü kör etmiş. Temiz futbol sizin neyinize diyesi geliyor insanın da neyse.
mehmet topuz a hareket yapma hareketin kralını görürsün amacıyla yapılmış ama gel gör ki melo nun götünde patlaya yazmış ayar teşebbüsüdür.
ırkçı emre yi lanetleme amacı taşıyan hede.

he bir de şu vardı,

(bkz: hepiniz melo sunuz oğlum)
resmen sevişiyorlar. hem de çimlerin üstünde.