bugün

devlet toprağını ağaoğlu'na peşkeş çeken şirket.
Emlak Konut GYO; Ankara imar Ltd. Şti. olarak 1953 yılında kuruldu. 1987 yılında ise Türkiye inşaat Malzemeleri Ltd. Şti. ile birleşerek Türkiye Emlak Bankası A.Ş. bağlı Ortaklığı inşaat ve imar A.Ş. adını aldı. 1990 yılında bakanlar kurulu kararı ile Emlak Konut A.Ş. adı ile çalışma hayatına devam etti. 2002 yılında gayrimenkul yatırım ortaklığına girerek adını Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım A.Ş. olarak değiştirdi. istanbul’da Ataköy, Ankara’da Oran ve Elvankent projeleri ilk projelerindendir. Konut projeleri dışında Emlak Konut GYO; müşavirlik, mühendislik ve kontrolörlük desteği de vermiştir. Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’na ise 2002 yılında başlamıştır.

2003 yılından beri ihale ve konut sayısını 62 bin olarak açıklayan Emlak Konut GYO, 2010 yılında halka arz etmiştir.

Emlak Konut GYO’nun yönetim kurulu başkanı Ertan Yetim, Genel Başkanı ise Murat Kurum’dur.
http://emlakansiklopedisi...k-konut-gyo-nasil-kuruldu
Reklamlarıyla yandaş kanalları ayakta tutan şirket.
Şuan elinde ki tüm evleri satmak için reklamlara çıkmaktadır. Ucuza ev var mı diye araştırmakta fayda var.
Zenginlerin tokisi.

Denizli de yaptıkları proje bana saçma geldi açıkcası. Siteler mahallesindeki ev ile arasında 4 kat fiyat farkı var.
Bir ali Ağaoğlu şirketi. Evet.
Devlete bağlıkurum şirketi. Toki ile ortak çalışır.
suriye'nin kuzeyindeki güvenli bölgeye komple ev dikecek kurum.