bugün

Gençliğini çok merak ettiğim kadındır. Bazı insanlar vardır, durur karşınız da üç beş kelime eder ve bu üç beş kelime sizin ona hayran kalmanız için yeterlidir. işte emine hanımda öyle bir bayan. iki kelime ettiğinde ne kadar dolu, ne kadar kültürlü bir insan olduğunu anlıyor insan. hayran olmamak elde değil.
kemalist ve feminist teyze cumhuriyet halk partisi gibi bir partiyi taşıyamıyordu zaten. sağlık olsun kendisine işçi partisi ya da hepar'da başarılar dileriz.
chp den ayrılmasına üzüldüğüm fikir insanı. zaten toplasan 3-5 kişi vardı, şimdi iyice gardı düşürüyorlar.

parti onu geri döndürmeye çalışıyor, umarım başarırlar...
Cumhuriyet'in ilk döneminin zihniyetini sene 2014 itibari ile halen taşıyabilen çağa ayak uyduramayan bir hanımdır.
Solcuyum ve dinazorlardan utanıyorum.
istifası ile 2015'te iyi şeyler olamayacağını görmüştür. Kendisini hak ve eşitlik partisinde görmek isteriz.
(bkz: başbuğ emine ülker tarhan)
ideallerini de alıp büyük umutlarla girdiği siyasi partiden ayrılmakla en doğru kararı veren vekildir. severiz kendisini.
Şimdi ulker in mi kizi yoksa tarhanin mi sorunsalini aklima sokmustur. Acaba hangi zenginin torunudur.
kendime örnek aldığım kişilerdendir kendisi. yolu açık olsun.
Chp'den ayrılarak en iyisini yapmıştır. Yeni partisinde başarılı olması daha yüksek bi ihtimal.
çok istiyorum ülkenin başına gelsin. artık böyle birisine ihtiyacı var memleketin... biraz kafa dinlemeye ihtiyaç var.

chp'ye hiç oy vermedim ama kendisinin başında olduğu her hareketi desteklerim. inşallah her şey gönlünce olur ülke için hayırlı yerlere gelir.

ayrıca dayanamayıp bir itirafta bulunayım; fena halde sevişmek istiyorum kendisiyle. yani çok büyük saygı duyuyorum ama dudaklarına yapışasım da var dizginlemek zor; tamamen sevgimden kaynaklanıyor.
yaptığının doğru veya yanlış olduğu tartışılır. fakat akp iktidarının devam edeceğini net şekilde göstermiştir. çünkü önünde iki seçenek var. ya yeni parti kuracak ya da kurmayacak. kurarsa chp oyları bölünecek. kurmazsa sırf mevcudiyeti sebebiyle oy verenler farklı arayışlara girerek yine chp'nin oy oranlarını düşürecek. dolayısıyla akp iktidarı sağlamlaşmış denilebilir. hamle yaparken ne düşünüyorlar anlamıyorum ki.
akepe iktidarının eline koz verir gibi bir istifa metni hazırlayıp basmıştır partiden istifasını.
kralcılar da çıplak demiştir.
laciverd hüloğcuları geren kadın...

halbuse negzel fırıncı ekmel, açılım, süreç, tatilci diye uyutuyorlardı birbirlerini...

o teyze tayyörün götünün kılıydı, siz kemal'in nesi oluyorsunuz "yeni" chp yandaşları...
siyaset kadar kirli bir işi bırakması gereken asil kadındır. bi ara evlenmeyi düşünüyordum lakin evliymiş.
Aşık olduğum kadın.
ileride türk siyasetinde aktif rol oynayacak akıllı insandır.
çok hoş bir kadın. yaşına rağmen çok çekicidir.

belki de sert mizacının buna etkisi vardır bilinmez.
türkiyede ki kadın siyasetçilerin en iyisi.

sabaha kadar o konuşsa ben dinlesem.
yandaşların kendi ihale takipçisi, okuma yazma bildiği şüpheli, biatçı milletvekilleriyle bir tutmaya çalıştığı dürüst, onurlu, tavırlı milletvekilimizdir.

neymiş? "gelecekte milletvekilliği önerilmediği için ayrılmayı tercih etmiş"!... yahu emine ülker tarhan zengin değildir ama milletvekilliği maaşına muhtaç da değildir. ülkemizin önde gelen hukukçularından biridir. avukatlık yapsa çok daha fazla kazanır.
şöyle 19 milletvekili arkadaşı kendisine katılsa da önce ayrı meclis grubu sonra da ayrı ulusalcı bir parti kursalar dediğim milletvekili. ecevit'in dsp'si varken baykal'ın chp'sinin esamesi okunmuyordu. şimdi hiç yoktan 10 puan çalabilseler, hiç yoktan ana muhalefet mhp olur. tabi o 10 puan da ha deyince alınmıyor. göreceğiz efem.
ciktigi yere geri sokasim var o kadini amk kevasesi.
başbakan olabilecek kapatisetede bilgi ve tecrübeye sahiptir ama bu ülkede böyle kişiler başbakan olamaz, yüzde 70 in sağcılara oy çıktığı ülkeye fazladır, ama bir fransada olsaydı çok rahat başbakan olurdu.
saçma bir isimlendirme olmasına rağmen, kendi düşüncemi "sağ " olarak nitelendirirsem, parti yönetse gözüm kapalı oy vereceğim insan. chp iktidar olmak istemediği için böyle insanları ön plana çıkarmaz.
güncel Önemli Başlıklar