bugün

Yüzü gözü mor canlı yayına çıkan kadın. Israrla kocasından şiddet görmediğini idda ediyor.
Orkla evlenmiş biri.
şöyle bir youtube yorumu gördüm kahkaha att8m.

Tuncer : itiraf ediyorum cinayetleri ben işledim .

Emine : Bunlar tuncerin kendisine attığı çok büyük iftiralar
içten içe omuzlarından tutup sarsmak istediğim kadın.

Bu ne midesizlik, koca bellediği adam ablasına,çocuklarına, yiğenlerine tecavüz ediyor, şiddet uyguluyor, aç bırakıyor kendisi ve olaylara şahit olan aile bireyleri ifadelerinde söylüyorlar ama kadın müsveddesinde tık yok. Neymiş ablası ilaç katmış !! Yerseniz hani. Doktor, psikolog, avukat anlatıyor yine anlamıyor.

Tüm bu iğrençlikler ortaya dökülürken ne kendisi ne o asalak iki erkek kardeşi ne dediği belli olmayan anası havva dönüp bu pisliğe tek bir kelime bile etmeyip aptal aptal bakıyorlar.

Ne pislikler varmış dedirten bu olaylar zincirinin faili tuncer ve yaltakçıları cezasız kalmayacak eminim. Medyanın gücü bir kere daha gözler önüne serildi.
O eski düzen bozuluyor televizyondan gelsin alsın beni savcılık diye bağırmaların kaale alınmayacak zannetti herhalde.
iyi ki aldılar yoksa stüdyoyu basmak isteyen onlarca insandan biriydim.
Bu zavallıyı gördüğümde çürüyor bu kız dedim. Bugün Müge beni doğruladı. Ona rağmen dumur oldum bu kadarını tahmin etmemiştim.
Dedi ki; Emine'nin vücudunda yara izleri var. Nasıl olmuş. Sırtındaki yaralar kurtlanmış.

Şimdi bu insandan bu şartlarda nasıl farklı konuşmasını bekleyebiliriz? Üstelik Tuncer orku gözaltına alınıp alınıp her defasında serbest kaldığı gibi bir travmayı da yaşamışken ne bekliyorsunuz? Koca düşkünlüğü değil koca korkusu yaptırıyor bunu ona.

Asıl anne olacak o Havva benim kızdığım ve oğulları.

Özetle akıl kullanılmazsa boka batmak kaçınılmaz.

Tuhafiye yüklü gezmekle müslüman olunmadığı, okuyup bilgi sahibi olmakla insan olunduğu zaten kutsal kitapta yazıyor.
Hurafelere inananlar boka batmıştır açık ve net şekilde görebiliyoruz bu olayda.

Yunus 100 bir kez daha yaşandı. 1400 yıl öncesinden uyanmasına rağmen hem de....

Allah akıl fikir versin bu millete.
Edit: imla
Sırf yüz ifadesini görebilmek için bir kere sikmek isterdim.

Çok çekici kevaşe.
Keş olduğu yüzünden belli olan kevaşe.
25 yıl hapis yatıp kadın yüzü görmemiş adam, 5 şişe şarap içip körkütük sarhoş olsa yanaşmaz buna.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar