bugün

zenginin malı züğürdün çenesini yorarmış ya eminenin saati de laikusları yoruyor.
prenses diana ölümünün 25. yılında hala sevgi ve özlemle anılıyor. Çünkü sade bir hayat yaşadı. Lüks ve şatafat sizi bu dünyada mutlu edebilir, ama emin olun mütevazilik en büyük hazinedir.

görsel
eminim saat sabah namazına kauai kuşunun melodisi ile uyandırıyordur Pek muhterem first lady mizi.
265 binde paramı? 2. El şahin parası aq.
Belki de birileri "hediye" etmiştir.
soru hangi saati taktigi yada fiyatinin ne oldugu falan degil.
asil soru : hangi para ile alindi?
Cb eşi için standartin altı leş bir isviçre markasıdır. Ben gibi biri omega seamaster 112 bin tllik saat kullanıyorsam emine hanım en az 1 milyon tl lik saat takması gerekirdi.
gunahini almayin, carpilirsiniz!
ben eminim ki o saat eminonunde zenci kardeslerimizden 3 kurusa alinmis cakmadir.
yoksa ne benim dunya liderim, nede onun saygin esi 265 bin liralik saat takmaz, takamaz.
cunku takmasi icin, o paranin...... dusuncesi bile kotu.
yakışır emine yengeme.
sıkırtı kalmaması için tıkırtı çıkarıyordur. kauai kuşu travmasını bunlarla atlatıyor anlaşılan. anlayamassınız.
Maaşı 150 bin tl olan biri bu saati nasıl alır ki? Hay allah demek ki hediye falan geldi. Neyse en azından bizim vergiler nereye gidiyor görebiliyoruz çok şükür yarabbim. Amin.
itibardan tasarruf olmayacağı için normal olandır. koskoca first lady 1500-2000 liralık saat takacak değildi..
sn. cumhurbaşkanımıza halife diyen, osmanlıya dönmek isteyenler açısından bakarsak "yakışır sn. hanım sultanımıza" dememiz lazım.
hanım sultan: osmanlı da padişah eşi.

bu ülke de 85 milyon insan var.
ortalama 42 milyon erkek var.
bu 42 milyon erkeğin içinde eşine "evlenince seni saraylar da yaşatacağım" diye verdiği sözü tutan tek erkek sn. cumhurbaşkanımız.

allah her kaynanaya böyle damat nasip etsin.
tek varlığım bu saat, Eğer bir gün duyarsanız ki...
koskoca reis-i cumhur un eşi 400 liralık swatch mu takacak? siz de yani.
Muhbir @ajans_muhbir
Erdoğan: “En büyük sıkıntı hayat
pahalılığı, elbet bunda da bir hayır vardır.”

https://twitter.com/ajans...?cxt=HHwWhMC4hYnHubcrAAAA
sağol reis . biz de öyle düşünüyoruz .
saatler saatler ....

ZAFER ÇAĞLAYAN SAAT iDDiASI NEYDi : Zafer Çağlayan saat iddiası sonrasında bakanlık görevinden alınmıştı. Reza Zarrab tarafından Zafer Çağlayan'a 'hediye' edilen saatin tam 463 bin avro olduğu ortaya çıkmıştı. O dönemin kuruyla 700 bin lira değerindeki Patek Philippe marka saat meclis gündemine de gelmiş ve Zafer Çağlayan saati kendi parasıyla aldığını iddia etmişti.

Zafer Çağlayan'ın o dönem 700 bin lira eden saati bugünkü kur ile ile 2 milyon liradan fazla ediyor. Zafer Çağlayan saat için şunları söylemişti: “Ben saati bir gazetenin ilanında gördüm, çok beğendim, ilgili firmayla temasa geçtim, ‘kişiye özel üretiyoruz’ dediler. Daha sonra firma yetkilisi beni aradı ve ‘satın alacak mısınız?’ dedi.

Bu konuşma yapılırken Rıza Zarrab o ortamda bulunuyordu. ‘Bizim orada ofisimiz var, alır size gönderirler’ dedi. Sonra bir araçla saati bana gönderdiler. Saatin faturası alanın üstüne ama garanti belgesinde benim adım geçiyor. Saatin parasını ödedim ve mal beyanımda da gösterdim”.

https://www.internethaber...haline-bakin-1827707h.htm

görsel
(bkz: Şopar)
Ezanlarımızı susturamayacaqsınız..
(bkz: bir yatırım aracı olarak chopard saatleri)
(bkz: porsiyonlarımızı küçültelim)
Ne yapsalar yaranamıyorlar vallahi.
Başka ne yapsınlar ya.. Lütfen ama lütfen biri söylesin başka ne yapsınlar da bu milletin üzerinden kazandıklarını nerde harcasınlar. Saat alma onu alma bunu alma ne yapıcak. (aklınızdan geçeni biliyorum ama olmaz) ayıp.
hermes çantayla güzel bir uyum sağlar .....
oldukça yakışmış . nereden nereye ????

görsel
ne yapsın kadın, saat takmasın mı? gerçekten çok yazık...
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar