bugün

Zall in sözlüğü kitlediği şahsiyet.

Zall ulan allahsız sende işini biliyon haaa.
Bu siteye de böyle bir sahip yakışırdı *
dün (25.04.2024 tarihli gazete haberine göre, muhtemel o tarih civarı) tutuklanmıştır.

https://www.bursahakimiye...adanur-tutuklandi-1254181
Bizim zall o yüzden kayıp galiba.

Hissetmişim resmen.
Avukat dövünce uludağ sözlük adminleri

görsel
Bursa sporu batıran uludağ sözlük üzerinden kara parahaklayan (bkz: inci token) adi altında milleti dolandırıp yine kara parahaklayan emin adanur, vp genel danışmanı evine gelen icraa avukatlarını darp edip tutuklanmış ne kadar da medeni birisi

görsel

Perinçekçi emin

görsel
adamsa bana görükle'de bir daire versin.

görsel
MAHKEME NE OLDU BiLMiYORUM AMA BU KEKE EMiN MAHKEMEYi KAYBEDERSE MAL VARLIĞINA EL KOYACAKLAR BU ARADA SÖZLÜKTE %50 YEDiBUÇUK EMiN'E GEÇER(BU 7,5 EMiN BAŞKA EMiN)

SÖZLÜK SATIŞI PARA AKLAMAYA-KAÇIRMAYA GiREBiLiR ,iSTER MiSiN ZALL'INDA ÇARIKLARA EL KOYSUNLAR ÇOK GÜLERiM.
PARAYI MÜLKE YATIR DEMiTiM BEN 1 MiLYONUDA FAiZE,EĞER MÜLK ALMIŞSA BADEMLi'DE ViLLA FALAN KARDADR ,
10 MiLYON 1,85 MiLYON DOLAR ,BUGÜN 50 MiLYON TL.

SÖZLÜK KAÇ PARA EDER , EMiN 10 MiLYON VERMiŞTi ,ŞU AN YÜZ BiN
(100.000) LiRA BiLE ETMEZ.
VALLAHi DURUM BU AHVALDE ,iSTERMiSiN SÖZLÜĞÜ CEM UZAN ALSIN NE GÜLERiM EN ÖNCE BENi ÇAYLAK YAPAR..

EMiN NE UMUTLARLA ALMIŞTI KiMBiLiR SÖZLÜĞÜ,YAZIK OLDU YARINLARA..
ASLINDA BEN KONU CAHiLiYiM..
AĞIR iŞSiZ TENGOŞ TÜM BU KONULARA VAKIFTIR,ADIM ADIM TAKiP ETMiŞ NE OLUYOR BiLiR,iHTiSASI BU. ARAM iYi OLSA SORARDIM AMA ARAMIZ NANEMOLLA..
BAŞKASI DA BiLMEZ.

MAHKEMEYi BEKLEYELiM BAKALIM NE OLACAK.

BU ARADA ZALL EMiN'E KOL GiBi,NEYSE OLAN OLMUŞ.

1,850 .000 DOLARA GiTMiŞ SÖZLÜK ...

UYANIK ZALL.
Çok karizmatik bulduğum, uludağ sözlüğün sahibi olan başarılı iş adamı, Alfa erkek tanımına uymaktadır.
danışman çarkı dönüşü hızlandı.
kokoreç emin..
Doğu Perinçek, birçok suçtan sabıkası bulunan ve dolandırıcılıktan yargılandığı için yurtdışına çıkış yasağı olan Emin Adanur’u kendine danışman atadığını açıkladı:

"Adanur; bilgi birikimi, ahlakı ve örnek hareketleriyle bizimle birlikte olacak"

(BirGün)
Emin Adanur, elinden geldiğince fakir-fukaraya yardım etmeye çalışan altın kalpli bir işadamıdır.
bursaspor eski Başkanı emin adanur'un, kendisine ait olan inşaat firmasının yaptığı konutlardaki dairelerin birden fazla alıcıya satıldığı iddiasıyla toplam 380 yıla kadar hapis istemiyle yargılandığı iki ayrı davanın görülmesine devam edildi.bursaspor eski Başkanı emin adanur'un, kendisine ait olan inşaat firmasının yaptığı konutlardaki dairelerin birden fazla alıcıya satıldığı iddiasıyla toplam 380 yıla kadar hapis istemiyle yargılandığı iki ayrı davanın görülmesine devam edildi. 'tacir veya yöneticileri ile kooperatif yöneticiliğin dolandırıcılığı' suçlamasıyla yargılanan adanur ve daireleri sattığı öne sürülen ahmet demirtaş hakkında yurt dışı çıkış yasağı verildi. mahkeme heyeti tarafından ayrıca, her iki sanık hakkında adli kontrol şartı kapsamında haftada 4 gün polis merkezine giderek imza atmalarına karar verildi.'(son dakika haber)

birde vatan partisi denen 5. kol- fırıldak partiden imiş, perinçek'in adamı olmuş..
nasıl buluyorlar birbirlerini akla ziyan.
burada okudum bursaspor'u da dolandırmış diyorlar,çek olayı.
sözlükte bursalı top bir üye vardı bir zamanlar çok yalardı bunu (top olayı 1. demek)
oflu viking'de severdi bunu,aynı kalıptan hepsi.

rezillik.
Zall daha güzel yüz hatları var.
bursaspordan alacağı olan 12.043.657,07 TL'lik alacağından bağış makbuzu karşılığında feragat etmiş.
Vatan partisine katılmış Uludağ sözlük yatırımcısı. Evet.

https://twitter.com/enbur...;t=5zH8M3yLgBjHIrVSidqZrw
sahibe mi? sahibi olacak. tekrar başkan olmak istemektedir. parayı veren düdüğü çalar.
Bursaspor'dan alacağı 33 milyon liranın, 16 milyon lirasını kulübe bağışlamış Uludağ sözlük sahibesi...
Mekanın ortaklarından biriymiş.

(bkz: ayy amma krosun bütün giysilerin adidas çorabın nayk)
BURSASPORDAN KURTARDIĞIMIZ ADAM.
bakınız aylar önce demiş ki;
"bursaspor süper lige çıkamazsa, verdiğimiz paralar bağış olarak kalacak..."

montaj yok, direkt kendi ağzından dinleyin;
https://twitter.com/Lifeb...tatus/1495737067992715267

şimdi bursaspor süper lige çıkmayı bırak, ligin dibine demir attı, 2. lige düşmek üzere. ama buna rağmen emin adanur 3 genç futbolcumuzu trabzonspor'a sattı ve aldığı çekleri cebe indirdi. hatta bununla da yetinmedi, diğer alacakları için de temlik koydurdu.
görsel

"hani paralar bağış olarak kalacaktı" diye sorsan ölü taklidi yapar şimdi.

ama bakınız, bu arada trabzonspor'dan aldığı çekleri kapı kapı gezerek kırdırmaya, nakde çevirmeye çalışıyormuş.
görsel

tefeciler, galericiler...herkese çekleri yollamış, hatta 28 şubat tarihli çeki bile kırdırmaya çalışıyormuş.

ve bakın bugün ortamlara düşen bir haber daha.
yaptığı inşaatta daireleri sattığı kişilere tapularını verememiş;
https://twitter.com/cumhu...tatus/1496093420049285125

akp'nin ete kemiğe bürünmüş hali bu çocuk resmen.
belli ki zor durumdaydı, batmak üzereydi, bursaspor'a başkan olarak başkanlığın getireceği prestijle bu batışı ertelemeye, durdurmaya çalıştı. ama başarılı olamadı.

olan koskoca bursaspor camiasına oldu...

bizim ismail ve serkan inci de hala bunu savunuyor.
kimbilir ismail ile serkan'a ne yara açtı? yoksa serkan ile ismail de bu işlere ortak mı?

olm vallahi bak sonunuz cezaevi olur benden söylemesi, verin emin'den sözlük için aldığınız 10 milyon lirayı kurtulun bu işin içinden.
bursaspor tribün lideri selim kurtulan'dan twitter canlı yayınında ayar üstüne ayar yiyince canlı yayından kaçmış olan müteahhit.

ilgili canlı yayın kaydı;
https://twitter.com/VarBi...tatus/1487361589615472641

"seni yalan makinesine bağlasak alet bozulur emin..."

işe bak lan.
kulübe para vermiş, sonra da 3 tane genç futbolcumuzu trabzon'a peşkeş çekmiş, trabzon'dan aldığı çekleri cebe atmış.

arkadaşım, türkiye'nin şampiyon olmuş 5 kulübünden birine başkan oluyorsan, parayı gözden çıkaracaksın.
sen futbolculara daire satmaya gelmişsin resmen.

çekleri cebe atmak nedir yahu?

emin adanur bu rezaletin altından kalkamaz, muhtemelen şu an bursa'yı terk etmiştir zaten.

umarım uludağ sözlüğün başına bir şey gelmez. ismail, kopar şunla bağlarını...
Bursaspor’u dolandırdığı söyleniyor.
görsel