bugün

evlenme niyetinde olup ciddi düşünen er kişinin aradığı bu devirde bulmakta çok zorlandığı üzücü ülke adına utanç verici durumdur. evet...
tabi zamanımızda sen de kendine bir öz eleştiri yapsan, seninde bir ikinci el sattığın vardır!
arkadaş garaj şahini diyor galiba 5000 km de boya deişen yok misss misss aq.
Kalıbınıza tukureyim.

Kizlarin pesinde bir öpücük için kırk takla atın, sonra?
pedofilia ya doğru adım adım gitmektir.
bizdeki çocuk istismarcısı sapık hacı hocalara özenmektir.
Ben hoplatılmamış kız aradığım için ellenmesinde sakınca görmüyorum. Yeter ki hoplatılmamış olsun. ilk ben hoplatmak istiyorum. Binicem sırtına basıcam kırbacı. Oyyhhşş.
zor. bu hacı hoca takımı bırakmadı ki. adam 6 yaşındakleri evlendirdi ya.
Köy yerlerinde vardır diye düşünüyorum.
Boyle kız bulmak istiyorsanız söyleyin annesi-babasi kızı Karantina altına alsınlar, kimse ellemesin kızı. Tövbe Yarabbim ya. Sizin ellemediginiz kız kaldı da, kızı mı kimse ellemeyecek?
ellenmemiş değil bellenmemiş olsun.
önemli olan o.
Isırılmamış elma bulabilirsin ama her ısırılmamış elmanın yalanmamış olduğunun garantisi yoktur.
Hepiniz hastasınız.
sen milletin karısına kızına off ne güzel falan de ondan sonra namazında niyazında temiz bi kız arıyorum. nah sana temiz kız.zengin züpelerinin tek kullanımlık bozduğu kızlara mecbursun.yine zengin züppeleri temiz kız bulanacak evlenecek.sen onların eskini kullanacaksın.
bizde kızlar olarak döt vermemiş erkek arıyoruz böyle boklar yediğinizi de biliyoruz gidip doktordan anal raporunuzu alın öyle evlenelim. bakalım kaçınız sağlam çıkacak oldu mu böyle...
Siz kızları elleyin elleyin sonra da illinmimiş kiz bilmik istiyirim bok bulursun...
Ellenmemiş erkek bulmak gibidir, zordur.
(img:#1397545)
Sonra da “bu kız beni ellemiyor” diye elin karısına kızına yavşarsınız.
anlamak için en azından ellemek gerektiğinden kahinlerden başkasının emin olarak üzerinde çıkarımda bulunamayacağı olay.
arkadaşlar bu başlıklar bilerek mi açılıyor, açana bir faydası var mı, bankanızdan telefonunuza gelen şifreyi söylerseniz eşinizle beraber dünya seyahati kazanacaksınız. başlığı açan sen hariç. beyin bedava ama o kadar fakirdik ki ona bile paramız yetmedi. sinirlendim.
Yoktur nerde o kız belki köyde vardır diyeceğim ama onlarda taşa falan elletmişlerdir.
Herkes ellendi işte ya. Salın artık biraz.
şımarıkca bir istektir. çok fazla hoyrat kullanılmamış, eskitilmemiş olması kafi.
her erkek her kızı ellemeye çalışır ama kendine gelince ellenmemiş kız ister..
önce kendi düşüncenden başla....
Maalesef yoktur, varsa köyde bulursun. Büyük sehirlerde zor.