bugün

isildur'un babası. aragorn'un atası.
ayrıca bir uludağ sözlük kullanıcısı.
daha önce hakkında girilen 10 entrysi silinmiş talihsiz kişilik..
entrylerinin silindiğini öğrenince yazmak isteğim ve fantazya müptelası olduğunu tahmin ettiğim yazar.. (bkz: elendile entry girelim kampanyası)
usta kalemlerimizden
(bkz: adam gibi yazarlar)
yazarlığından öte efendi ve düzgün insan.
Aragorn un dedesinin dedesinin... kisaca atasi isildurun babasi olur ve film esnasinda Aragorn un narasi olmus soz ELENDiLL!!
kardeşimdir benim ayrıca adam gibi yazar kendisi..sevilgen kişilik ne de olsa ablasına benzer
Romantik ve sadakatsever bir kardeştir ayrıca...
sözlüğü futbolcu entrylerine boğmayı kendine amaç edinmiş yazar,kendisinden başka kimse girmiyor zira.*
(bkz: sozlugun kilometre taslari)
gelecek nesillere sağlam bir veritabanı bırakmak isteyen,az laf çok iş insanı,azimli kişi,sadık sözlükçü,futbol delisi bir garip..
sözlük'ün en sağlam kalem, pardon klavyelerinden, sözlüğü çekip çevirenlerden. ayrıca futbol manyağıdır kendileri, istanbul'da halı saha maçı sözü vermiştir, kimse gelmese bile ikimiz tek vuruş oynayacağızdır. tek kötü yanı galatasaraylı olmasıdır ama (bkz: hatasız kul olmaz)
2 defa ekmeğe getirdiğim yazar...*
okulunda sınavlarını bitirmesi ve babasının da iş programı sebebi ile tahminen haftabaşından itibaren 3 hafta boyunca sözlükten uzak kalacak yazar.allahın izniyle silivri,yalova,antalya üçgeninde dolaşacağız bu süre zarfında.haa yalova'da dağ başında veyahut gümüşyaka'da sahilde bulursam bir cafe yine girerim entrylerimi * .döndüğüm zaman eminim 3-4 gün boyunca pc başından kalkmayıp entry okurum.diğer koyan şey ise sözlükten uzak kalmanın yanında kaçacak olan zirveyi de entrylerden tekrar yaşayacak olmam * .* *
sözlükten fazla uzak kalmaması istenilen yazardır. istesin, istediği yere laptop yollayalımdır.*
hatta her yerden bağlanabilmesi için, bir de wi-Fi hizmeti sağlayalım dediğim yazardır. *
oldu olacak zirveyi de ayagina götürelim dedigim yazar.**
benim uludagsozluk bunyesine katilmama vesile olmuş, yazdığı entry'lerine baktığımda bir çok ortak özelliğimiz olduğunu gördüğüm yazardır.

(bkz: galatasaray)
(bkz: sagopa kajmer)
(bkz: ronaldinho)
neredeyse 2,5 aydan sonra net'e ve sozluğe girmiş,ortamı özlemiş eski tüfek.
harika bir takma ada sahip olan yazar..şahsen tanımamakla birlikte kutluyorum kendisini..
the lord of the rings de elendil in ışığı vardır.
(bkz: #39291) kökenini açıklamıştır efendim.
(#12739) kahinimsi yazar.
Kökenini açıkladığı iddaa edilen yazar. Daha doğrusu birileri öyle tahmin etmiş. Bu kimseyi ilgilendirmez gerçi fakat adam yanlış bi tahminde bulunmuş üstelik kendinden de gayet emin gözüküyor. Ben bile şüpheye düştüm lan o derece.